Filtruj

Wysokiej jakości papier toaletowy

Papier toaletowy stanowi niezbędne wyposażenie łazienki. Jest on konieczny do tego, żeby utrzymać higienę. Nasza firma oferuje wysokiej jakości papier toaletowy, który sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i różnego rodzaju firm.

Z całą pewnością bogaty asortyment naszego sklepu spodoba się zwłaszcza przedsiębiorcom, którzy potrzebują papieru toaletowego do firm.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. szary papier toaletowy, który często jest wykorzystywany w różnego rodzaju centrach handlowych czy też po prostu miejscach, gdzie z toalet korzysta wielu klientów. Jest on wykorzystywany nie bez przyczyny — ten papier toaletowy jest bardzo tani, a wiele osób nie zwraca uwagi na ilość zużytego papieru. Jeżeli w twojej firmie ilość zużytego papieru jest bardzo duża, to warto zastanowić się nad wykorzystaniem papieru szarego.

8 produktów.

Papier toaletowy dla firm i przedsiębiorstw

Warto zauważyć, że z naszej oferty mogą korzystać nie tylko lokale gastronomiczne i centra handlowe. Tak naprawdę każde biuro, które zatrudnia pracowników, ma własną toaletę, z pewnością kupuje papier toaletowy.

Są to nieuniknione wydatki, więc warto na nich oszczędzać. Pozorne kilkanaście groszy na jednej rolce w skali całego roku może przełożyć się na duże oszczędności. A tak naprawdę zamawiając papier toaletowy w naszym sklepie, często można zaoszczędzić znacznie większe pieniądze.

Na zamawianiu papieru toaletowego w naszej firmie możesz skorzystać również dzięki temu, że przy okazji możesz zamówić inne artykuły do swojej firmy. Dzięki temu stanie się ona miejscem przyjaznym dla pracowników, co pozwoli pozyskać najlepszych specjalistów w danej dziedzinie.

Niezbędny papier toaletowy

Zapas rolek papieru toaletowego powinien znajdować się w każdej toalecie – czy to w domu, firmie czy miejscach publicznych. Szeroki wybór papieru toaletowego pozwoli wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni do miejsca. W toaletach publicznych najczęściej korzysta się z papieru Big Rolka, który idealnie pasuje do dużych dyspenserów, a jedna rolka wystarcza na bardzo długi czas, dzięki czemu nie trzeba wymieniać ich zbyt często na nowe. Ekonomiczny, wytrzymały i jednocześnie delikatny dla skóry papier będzie doskonały w każdym miejscu.
Wszystkie dostępne w naszym sklepie papiery toaletowe są bezpieczne dla rur kanalizacyjnych i nie powodują zapychania się toalet.

Ekonomiczny papier toaletowy

W miejscach użyteczności publicznej oraz w publicznych toaletach używa się najczęściej papieru o niskiej cenie, zwiększonej długości oraz w dużych opakowaniach. Trwałość papieru oraz miękkość również są ważnym czynnikiem, który wpływa na podjęcie decyzji o zakupie. W najniższej cenie posiadamy papier toaletowy szary, który produkuje się z makulatury. Oprócz niskiej ceny, jego zaletą jest wytrzymałość i rolki o większej niż standardowej długości.

Biały i miękki papier toaletowy

Najbardziej komfortowy i estetycznie wyglądający papier toaletowy to ten wykonany z miękkiego, kilkuwarstwowego papieru celulozowego.

Papier toaletowy rumiankowy

Subtelny i przyjemny zapach rumianku zapewni przyjemność korzystania z toalety. Miękkie rolki papieru toaletowego nasączone aromatem są bezpieczne dla skóry i nie powodują podrażnień. Rumiankowy papier toaletowy działa niczym odświeżacz powietrza, wypełniając całą łazienkę miłym zapachem.