Talerzyki plastikowe na każdą okazję

Organizujesz przyjęcie? Brakuje Ci zastawy na imprezę? A może po prostu chcesz oszczędzić sobie kłopotów związanych ze zmywaniem? Talerzyki plastikowe świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach urodzinowych, firmowych, przyjęciach, a nawet ogniskach.
Wykorzystując talerze plastikowe, nie musisz martwić się zmywaniem, czy też przewożeniem zastawy. Ma to duże znaczenie zwłaszcza podczas większych imprez albo spotkań, które są organizowane poza domem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne talerzyki plastikowe, które sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Talerze plastikowe — różne rodzaje i kolory

Oferujemy różnego rodzaju talerze plastikowe. Oczywiście znajdziesz tu klasyczne, płaskie talerzyki plastikowe, jednak oprócz nich znajdziesz m.in. miseczki, talerze plastikowe głębokie, tacki plastikowe oraz zestawy składające się z talerza plastikowego, noża, łyżeczki i widelca.
Wszystkie te produkty są praktyczne i wygodne w korzystaniu. Sprawdzą się one idealnie na różnego rodzaju imprezach, przyjęciach, ponieważ nie trzeba martwić się brudnymi naczyniami. Jeżeli natomiast impreza jest organizowana poza domem, to przewiezienie talerzy plastikowych jest znacznie prostsze niż całej zastawy z domu.
Talerzyki plastikowe sprawdzą się idealnie na różnych wyjazdach. Pozwolą one zjeść coś więcej niż tylko kanapki, a nie zajmują dużo miejsca, są lekkie i po wykorzystaniu można je wyrzucić.

21 produktów.

Uniwersalne i praktyczne talerze plastikowe

Jednorazowe talerze plastikowe są niezwykle przydatne i doskonale sprawdzają się szczególnie na imprezach miejskich, plenerowych, piknikach czy grillach. Szeroki wybór kształtów i wielkości pozwoli dopasować talerz do każdej okazji.

Okrągłe talerzyki wykonane z plastiku mogą być używane zarówno do zimnych jak i ciepłych potraw. Są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu można spokojnie zjeść na nich każdy posiłek. W naszym sklepie dostępne są talerze obiadowe o różnych średnicach, deserowe oraz dwu i trójdzielne, które są  idealne szczególnie w barach szybkiej obsługi i lokalach gastronomicznych z ogródkami.

Wygodne jednorazowe  miski i flaczarki

Jednorazowe, plastikowe  miski na zupę  zapewnią idealny pojemnik do zup i sosów, które serwowane są na zewnątrz. Posiadają wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie gorącej zawartości. Dodatkowo wyglądają estetycznie, a szeroki wybór różnych pojemności ułatwi dopasowanie ich pod każdego klienta. W ofercie posiadamy także fleczarki do zgrzewu, które sprawdzą się do zup wydawanych na wynos gwarantując szczelność i bezpieczeństwo transportu.

Największy wybór plastikowych talerzy do żywności

W naszym sklepie internetowym zapewniamy rozbudowaną i wciąż poszerzaną o nowe produkty ofertę, którą powinny zainteresować klienci indywidualni oraz właścicieli punktów gastronomicznych. Plastikowe talerze są uniwersalne i sprawdzą się przy każdej okazji. Wszystkie talerze, miski i tacki posiadają wymagane atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z żywnością. Zapewniamy niskie, hurtowe ceny już od najmniejszych ilości.