lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Flaczarka 300ml 100szt
Kod: 30-050
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 100 szt
Opis
Flaczarka
Biały pojemnik o pojemności 300ml. Idealny do podawania różnego rodzaju potraw na wynos, zarówno tych zimnych, jak również gorących. Flaczarka ma średnicę 125mm, a wysokość 45mm. Produkt posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena zawiera 100 sztuk produktów. W kartonie zbiorczym znajdują się 24 opakowania, po 100 sztuk flaczarek w każdym.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 125 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Mikrofalówki | Nie |
| Ilość sztuk | 100 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 24 |
| Minimum logistyczne | 100 szt |
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TypTalerze plastikowe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPlastikowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
FC12 Pojemnik styropianowy 340ml 25szt
FCS24 Pojemnik styropianowy 680ml 25szt
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 500ml 25szt
sztuka 0.34 zł brutto
Przykrywka do flaczarki do zgrzewu 500ml COVB500 100szt
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 450ml 50szt
Miseczka z trzciny cukrowej brązowa 500ml 50szt EKOP916
Flaczarka PP 500ml 50szt EXP
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 125szt
Flaczarka 750ml 100szt
Flaczarka 350ml płytka 100szt
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Flaczarka 600ml 100szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Serwetki ząbkowane 17x17 żółte 400 szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Kubek PET koktajlowy (78mm) 250/300ml Tulip 50 szt
VOIGT DEZOPOL-MED COMPLEX VC-430 0,6L
Kubek styropianowy 200ml EI 80 a'40
Talerz obiadowy styropianowy 222mm 50szt
Słomki papierowe Shake kolorowe 100szt 45739
Pojemniki styropianowe trójdzielne białe Coveris 50szt

























