Pojemniki cukiernicze i opakowania

Każdy produkt spożywczy potrzebuje odpowiedniej oprawy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości pojemniki cukiernicze OPS, niezbędne w każdym miejscu, które proponuje słodkości. Ciasta, ciastka i ciasteczka lubią spokój. Nie inaczej jest z tortami, których skomplikowana, wielowarstwowa budowa wewnętrzna, sprawia że są niezwykle delikatne. Jeśli Ty masz ciasta, to my mamy na nie odpowiednie opakowanie. Razem możemy zapewnić słodkościom spokój i warunki do utrzymania zdrowej świeżości. Modele OPS są wykonane z przeźroczystego, estetycznego plastiku z atestem do kontaktu z żywnością. Sprawdzą się wyśmienicie w każdej kawiarni lub miejscu sprzedającym słodkości.

80 produktów.

Opakowania cukiernicze w różnych wielkościach i kształtach. Idealne do ciast

Proponujemy szeroki zakres rozmiarów, rodzajów i kształtów, w tym plastikowe opakowania cukiernicze takie jak: na pączki - świetne nie tylko w tłusty czwartek; na ciasta i ciastka - doskonałe rozwiązanie na przyjęcie; a także modele w kształcie serca, które z pewnością zaskoczą gości weselnych. Wybierając naszą ofertę, stawiają Państwo na wysoką jakość proponowanych produktów, ciekawy design, trwałość, oraz korzystną cenę. OPS charakteryzują się przeziernością, dzięki czemu od razu widać, co znajduje się w środku. Mogą mieć zróżnicowane formy i kształty. Prezentują się wyjątkowo schludnie oraz estetycznie. Dzięki temu każdy umieszczony w nich produkt będzie wyglądać kusząco i apetycznie. Dlatego wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie sprzedawane są słodkości.

Szeroki wybór pojemników cukierniczych. Wysoka jakość i dobra cena

Są dość sztywne, przez co należy obchodzić się z nimi umiarkowanie delikatnie, gdyż mogą ulegać pęknięciu przy mocniejszym nacisku. Jest to jednocześnie ich zaleta, ponieważ nie doprowadzą do zgniecenia delikatnego, miękkiego tortu. OPS to niezawodne, zamykane opakowania plastikowe na ciasto. Posiadają wieczko, które jest przytwierdzone do podstawy pojemnika. Stosowane są nie tylko w cukierniach, ale również w supermarketach, oraz na weselach. Bardzo często po weselach zostaje ciasto, które warto rozdać gościom. Dlatego producenci opracowali również tematyczne, urocze pudełka w kształcie serca, które podkreślą wyjątkowy charakter tego wydarzenia. Pojemniki w ciekawych kształtach stosuje się często również w branżach gastronomicznych, np. w cateringu.

Nasza firma współpracuje z wiodącymi producentami: KreisPak oraz Anis. Oferujemy nie tylko plastikowe opakowania dla cukierni, ale również pojemniki PP – wykonane z polipropylenu, mniej narażone na pęknięcie, pojemniki styropianowe – idealne do przewożenia ciepłych dań, często wykorzystywane w branży gastronomicznej, w miejscach serwujących jedzenie na wynos lub dowóz, a także modele przeznaczone do zgrzewu, które są wyjątkowo trwałe i giętkie. Do produktów zgrzewanych dostarczamy również dopasowane pokrywki. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wysokiej jakości opakowań!

Pojemniki cukiernicze do domu, sklepu i cukierni

Wygodne i trwałe pojemniki cukiernicze do pakowania pojedynczych ciastek lub kawałków tortu to idealna okazja, aby wyróżnić się wśród konkurencji. Jesteśmy przekonani, że oferując wytrzymałe i estetyczne opakowania na wypiekane słodkości, klienci poczują się docenieni, a ich zakup przetrwa nawet długą drogę do domu. Dzięki temu będą mogli cieszyć się piękną dekoracją ciasta i jego apetycznym wyglądem. Przezroczyste pojemniki zapewnią również nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również wysoce praktyczną. Opakowanie zabezpieczy ciasto przenikaniem innymi zapachami, na przykład z lodówki bądź torby z zakupami.