Filtruj

Pojemność
Opłata konsumencka
Przeznaczenie
Materiał
Tworzywo
Kolor

Kubki do automatów vendingowych

Posiadasz automat vendingowy? A może chcesz uzupełnić swoje biuro o taki automat. W takiej sytuacji będą potrzebne Ci kubki do automatów vendingowych, które są odpowiednio wykonane i nie zacinają się w automatach.

W ofercie naszej firmy znajdziesz wygodne i funkcjonalne kubki do automatów vendingowych. Posiadamy bogatą ofertę, znajdziesz kubki w różnych wzorach i kolorach — możesz wybrać taki kubek, jaki będzie Ci odpowiadał.

Nasza firma odpowiada na potrzeby współczesnych przedsiębiorców, dlatego oferujemy tanie kubki do automatów vendingowych. Cena najtańszych kubków zaczyna się już od 3,8 zł za 100 sztuk.

4 produktów.

Nie tylko kubki do automatów vendingowych

Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny albo inny biznes to z pewnością będziesz potrzebował również innych naczyń jednorazowych. W naszej ofercie oprócz kubków do automatów vendingowych znajdziesz też inne elementy zastawy jednorazowej takie jak np. talerze jednorazowe, sztućce, filiżanki, tacki. Warto zauważyć, że w naszej firmie znajdziesz nie tylko produkty plastikowe, ale też wykonane z papieru i styropianu. Dlatego, jeżeli cenisz sobie korzystanie z produktów ekologicznych, to znajdziesz w naszej ofercie produkty zgodne z twoimi przekonaniami.

Korzystając z kubków do automatów vendingowych i innych produktów z naszej zoptymalizujesz koszty w swoim przedsiębiorstwie. Prowadząc biuro, uczynisz je bardziej przyjaznym dla pracowników, bo będą oni mieli dostęp do zastawy jednorazowej, która ułatwi im przyrządzanie i spożywanie posiłków.

Najlepsze kubki plastikowe do automatów

Prowadząc firmę, warto zadbać o swoich pracowników i gości. Zapewnienie dostępu do świeżej wody lub możliwość napicia się gorącej kawy czy herbaty z pewnością podniesie morale pracowników i zostanie docenione przez klientów. Tanie jednorazowe kubki do automatów doskonale nadają się do dystrybutorów z wodą oraz automatów do gorących napojów.
Kubki można używać zarówno do ciepłych jak i zimnych napojów, dzięki czemu są /

Jednorazowe kubki do automatów

Dostępne w naszym sklepie kubki plastikowe do automatów dostosowane są do większości rodzajów sprzętów. Kilka różnych pojemności pozwoli dopasować kubek do posiadanego automatu. Kubki bez problemu się oddzielają, nie powodując zacinania się mechanizmu. Są również wygodne przy ręcznym oddzielaniu, na przykład przy dystrybutorze czy warnikach do wody.
Kubki plastikowe są bezpieczne i nie powodują wydzielania żadnych szkodliwych substancji. Co ważne, nie wpływają także na smak i zapach napojów, dzięki czemu pozwalają delektować się pełnią smaku kawy czy herbaty.