Worki na odpady/śmieci

W Polsce produkuje się każdego roku tony śmieci. Coraz większa jest jednak świadomość Polaków dotycząca segregacji odpadów, więc coraz więcej z nich trafia ponownie do użytku. Jednak w każdym domu czy zakładzie pracy potrzebne są kosze na śmieci, a worki na odpady to jeden z najczęściej kupowanych produktów. Sprawdzają się nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale również w trakcie remontów i przeprowadzek. Proponujemy Państwu ogromny wybór tego rodzaju produktów, począwszy od małych, poprzez te wyposażone w nieelastyczne taśmy ściągające, kończąc na tych, które doskonale sprawdzą się w dużych przedsiębiorstwach. Oferujemy worki w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym i w wielu innych wariantach. Nasze produkty mają także różne rozmiary, a ich ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

47 produktów.

Worki na odpady

Proponowane przez nas worki na odpady charakteryzują się dobrą wytrzymałością i dużą pojemnością. Posiadamy modele dostosowane do standardowych wymiarów koszy. Posiadamy zróżnicowany asortyment, dostosowany do potrzeb naszych klientów. Duże opakowania szczególnie dobrze sprawdzą się podczas sezonowych prac ogrodowych – ich pojemność gwarantuje kompleksowe oczyszczenie ogródka z zalegających liści. Worki na odpady w różnych kolorach pomagają przy segregacji śmieci. Są mocne i rozciągliwe, a przy tym nie rozrywają się nawet pod dużym ciężarem. Materiał, z którego zostały wykonane jest szczelny, a zastosowane w nim barwniki doskonale kryją zawartość.

W naszym internetowym sklepie Opakowanianawynos znajdą Państwo wszystkie niezbędne artykuły gospodarstwa domowego. Nasze worki są wytwarzane z materiałów podlegających recyklingowi. Duże opakowania są bardzo pojemne i wydajne – pomieszczą naprawdę sporą ilość śmieci. Proponowane przez nas worki na odpady to gwarancja najwyższej jakości w niskiej cenie. Dysponujemy również naprawdę dużymi modelami o pojemności 240l. To doskonałe rozwiązanie w przemyśle gastronomicznym i cateringowym, w którym produkty te są wykorzystywane o wiele częściej niż w przypadku gospodarstw domowych.

Worki na śmieci – praktyczne i trwałe

Nasze sanitarne worki to produkty skierowane głównie do sektora medycznego oraz kosmetycznego. Są supermocne i bardzo wydajne. Dostępna pojemność to 160 l. Produkty te są przeznaczone do wyrzucania odpadów sanitarnych. Pozwalają utrzymać pomieszczenia w czystości i zapewniają bezpieczeństwo – specyficzny rodzaj śmieci jest szczelnie zamknięty, dzięki czemu wszelkie bakterie i wirusy znajdujące się wewnątrz nie przedostaną się do otoczenia.

Worki na śmieci o dużej pojemności mogą również pomóc w zachowaniu czystości w środowiskach biurowych. Spore pokłady makulatury powodują zamieszanie i bałagan w firmie. Dzięki naszym produktom możesz pozbyć się niepotrzebnych dokumentów i innych przedmiotów, które zagracają miejsce. Trwałe i bardzo pojemne produkty dostępne w naszym sklepie z pewnością znajdą zastosowanie w wielu miejscach.

Pomocne i praktyczne – zastosowanie worków na śmieci

Nasze worki świetnie sprawdzą się podczas remontów i przeprowadzek, czyli w okolicznościach, w których pozbywamy się dużej ilości zalegających, niepotrzebnych przedmiotów. Mocne i bardzo pojemne sprawdzą się podczas każdej sytuacji.