Filtruj

Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji oprócz usuwania zabrudzeń, powodują zabicie zarazków. W zależności od tego, jakie składniki zostały użyte, płyn do czyszczenia może usunąć całą gamę mikroorganizmów, takich jak wirusy, bakterie oraz grzyby.

10 produktów.

Środki do dezynfekcji – odpowiednia ochrona przed mikroorganizmami

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę preparatów do dezynfekcji rąk, powierzchni jak również narzędzi. Środki te usuwają bakteria, wirusy, grzyby oraz inne drobnoustroje niebezpieczne dla zdrowia. Preparaty nie tylko chronią przed zarazkami, ale również odpowiednio zabezpieczają powierzchnie oraz narzędzia. Płyny do dezynfekcji rąk zapewniają ochronę przed drobnoustrojami, jak również wpływają pozytywnie na ich procesy regeneracyjne. Posiadamy różnego rodzaju środki do dezynfekcji  w postaci płynów, koncentratów, jak również proszków.

Jak działają środki do dezynfekcji?

Środki do dezynfekcji uszkadzają ścianki komórek, jak również zakłócają metabolizm bakterii, powodując ich usunięcie. W zależności od składnika aktywnego, środek zabija konkretny rodzaj zarazków.

Zalety środków dezynfekujących

Środki do dezynfekcji powodują, że powierzchnia jest wolna od zarazków przez które jesteśmy narażeni na różnego rodzaju choroby. Ponadto stosując tego rodzaju płyny, zaoszczędzamy czas, ponieważ jednocześnie czyścimy i dezynfekujemy powierzchnie. Należy pamiętać, że wiele miejsc użytkowych wymaga częstego mycia ze względu na ilość zarazków oraz zabrudzeń. Stosowanie środków dezynfekujących jest niezbędne przede wszystkim w placówkach medycznych, salonach fryzjerskich, jak również szkołach i przedszkolach.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą środków do dezynfekcji znajdujących się w naszym sklepie. Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w dużych przedsiębiorstwach, małych firmach, jak również w warunkach domowych.