Pojemniki na zupę

Zupa to bardzo popularne danie serwowane niemal w każdej restauracji, ale jej transport może przysporzyć kłopotów. Dlatego potrzebujesz sprawdzonych pojemników, dzięki którym zupę dostarczysz ciepłą i bez ryzyka wylania. W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe oraz szczelne pojemniki, w których można zapakować gorące danie, bez obaw o wylanie. Do wyboru masz pojemniki na zupę z różnych materiałów - zarówno te bardziej tradycyjne ze styropianu lub plastiku, jak i bardziej ekologiczne np. z papieru. 

57 produktów.

Jednorazowe opakowania – podstawa w każdej restauracji

Jednorazowe opakowania to podstawa każdej restauracji, nie tylko tej serwującej dania na wynos. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju pojemniki, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Dla osób które cenią sobie ekologię, polecamy opakowania papierowe, które są w 100% ekologiczne. Ich nowoczesny design sprawia, że przyciągają uwagę klientów;
  • Pojemniki zgrzewane znacznie dłużej utrzymują odpowiednią temperaturę serwowanych dań. Ponadto elegancki wygląd sprawia, że jedzenie na wynos, również może wyglądać jak to, które spożywamy w ekskluzywnych restauracjach;
  • Tanie oraz wytrzymałe opakowania, wykonane są natomiast ze styropianu. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które posiada wielu zwolenników.

Każdy rodzaj ma swoje zalety, dlatego też właściciele firm cateringowych powinni zadecydować o tym, jakie cechy są dla nich najważniejsze. Szeroki wybór materiałów, kolorów oraz pojemności, sprawi, że wybór odpowiedniego opakowania nie będzie trudny.

Pojemniki na zupę na różne okazje

Pojemniki na zupę sprawdzą się nie tylko w lokalach gastronomicznych gdzie serwowane są dania na wynos, ale również na różnego rodzaju imprezach masowych, okolicznościowych, czy piknikach organizowanych na świeżym powietrzu. Dzięki temu, że są jednorazowe, ułatwiają sprzątanie, nie tłuką się oraz są znacznie bardziej poręczne niż ich szklane odpowiedniki.

W naszej ofercie znajdują się pojemniki:

  • styropianowe
  • polipropylenowe
  • papierowe, także kraft
  • do zgrzewu 

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt, nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiednich pojemników.