Filtruj

Kubki styropianowe i talerze styropianowe 

Są całkowicie bezpieczne, higieniczne i nie chłoną wody, dzięki czemu nie mogą być środowiskiem dla drobnoustrojów. Kubki styropianowe świetnie sprawdzają się również w gorących sytuacjach. Doskonale izolują temperaturę, dzięki czemu napoje zachowują swoją ciepłotę, a przy tym ręce pewnie trzymają kubek, bo nic ich nie parzy. Doskonałe właściwości termoizolacyjne to jedna największych zalet styropianu. W przypadku plastiku lub papieru nie mamy gwarancji, że dłoń nie ulegnie poparzeniu po sięgnięciu po napój. Tylko ten rodzaj tworzywa zapewnia idealne warunki do trzymania gorącego płynu, w dodatku w dużym stopniu zachowując jego pierwotną temperaturę.

10 produktów.

Naczynia jednokrotnego użytku stały się nieodłącznym elementem codzienności. Jednym z najpopularniejszych produktów tej kategorii są kubki jednorazowe, które mogą być wykonane z różnych tworzyw. Gdy priorytetem jest utrzymanie temperatury serwowanych napojów, wybór często pada na kubki styropianowe.

Idealna termoizolacja i wygoda, czyli kubki styropianowe

Dzięki termoizolacji napoje wolniej stygną, dlatego są doskonałą opcją wszędzie tam, gdzie sprzedaje się gorącą herbatę, kawę czy czekoladę. Kubki styropianowe nie powodują alergii, nie pylą. Nadają się również do powtórnego przetworzenia, zarówno w czasie produkcji, jak i obróbki do użytkowania. Sprawia to, że nie musimy obawiać się o wyrządzenie szkód dla środowiska. Kolejnym istotnym elementem tego materiału jest jego ogromna odporność na szybkie zużycie. Trwałość oraz utrzymywanie kształtu i właściwości termoizolacyjnych mimo upływu czasu lub działania czynników zewnętrznych sprawiają, że doskonale nadaje się do długotrwałego użytku.

Sklep internetowy z kubkami styropianowymi. Atrakcyjne ceny i duży wybór

Taki rodzaj naczyń jednorazowych często wykorzystuje się na stacjach benzynowych, w restauracjach i barach szybkiej obsługi. Każdy gastronomiczny punkt usługowy oferujący ciepłe napoje powinien wyposażyć się w ten rodzaj produktów. W naszej ofercie znajdują się modele o różnych pojemnościach, a także specjalne, dopasowane do nich wieczka, które należy dokupić osobno. Kubki styropianowe z wieczkiem to jeden z wygodniejszych sposobów picia ciepłych napojów – wolniej tracą ciepłotę, a także pozwalają na bezpieczne dozowanie płynu za pomocą specjalnego ustnika.

Oferta sklepu online opakowanianawynos.pl to ogromny wybór spośród wielu zróżnicowanych modeli i produktów. Znajdziesz tutaj zarówno naczynia jednorazowe (sztućce, talerze, miski, tacki), jak i pojemniki do przechowywania żywności. Zapewniamy dobrą jakość dostarczanych produktów, szybką dostawę i korzystne ceny. Oferujemy również możliwość nadrukowania napisu lub grafiki na wybranych produktach. Sprawdź kubki styropianowe dostępne na naszej stronie – z pewnością znajdziesz opcję dostosowaną do swoich oczekiwań!