Filtruj

Wysokiej klasy folia bąbelkowa

Odpowiednie zabezpieczenie towaru wysyłanego w sklepie jest bardzo ważnym elementem w biznesie. Prawo mówi jasno — sprzedawca odpowiada za towar do momentu dostarczenia go do klienta. Jeżeli słabo zabezpieczysz towar przed uszkodzeniami, to narazisz swoją firmę na straty. Dlatego kup wysokiej jakości folię bąbelkową, która pozwoli chronić produkty przed uszkodzeniami.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju folię bąbelkową od renomowanych producentów. To przekłada się na bezpieczeństwo towarów wysyłanych przez Ciebie. Folia bąbelkowa z całą pewnością sprosta twoim oczekiwaniom i zabezpieczyć wysyłane przez Ciebie towary.

4 produktów.

Dlaczego akurat folia bąbelkowa?

W niektórych firmach można spotkać się z różnymi formami zabezpieczania towaru w czasie wysyłki — stare gazety, ścinki tektur, resztki jakichś produktów. Dlaczego nie wykorzystać produktów, które i tak są do wyrzucenia?

Powody główne są dwa. Przede wszystkim folia bąbelkowa zdecydowanie bardziej zabezpiecza produkt przed uszkodzeniem. Warto zauważyć, że niektóre „domowe” formy zabezpieczenia towaru takie jak np. ścinki tektur mogą również uszkodzić mechanicznie produkt. Folia bąbelkowa jest miękka, co zabezpiecza rzeczy przed każdym rodzajem uszkodzeń mechanicznych.

Ponadto folia bąbelkowa wygląda estetycznie i profesjonalnie. Zastanów się, co pomyśli klient, gdy podczas otwierania paczki zobaczy ścinki gazet i rzeczy wyglądające jak śmieci — z całą pewnością nie będzie zadowolony. Natomiast gdy zobaczy ładnie i estetycznie zapakowany produkt w folie bąbelkową, to będzie chciał składać zamówienie ponownie.

Folia bąbelkowa nadaje się nie tylko do owijania produktów i zabezpieczania ich w ten sposób, ale również do wypełniania tak zwanej „pustej przestrzeni”, która często pojawia się po umieszczeniu produktu w kartonie. Dzięki temu jest on stabilnie położony, cały czas w jednej pozycji, a to przekłada się na bezpieczeństwo przewożonego produktu.

Folia bąbelkowa dopasowaną do twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz folie bąbelkowe o różnych wymiarach. Najmniejsza dostępna szerokość to 20 centymetrów, a największa to 1 metr. W zależności od tego, jakie produkty planujesz pakować w folię bąbelkową, to do niej dopasuj szerokość opakowania.

Jeżeli chcesz, żeby produkty wysyłane przez twoją firmę były odpowiednio zabezpieczone i jednocześnie chcesz wzbudzić pozytywne emocje u swoich klientów, to koniecznie zainwestuj w folię bąbelkową najwyższej klasy.