Serwetki białe papierowe do domów, restauracji i innych lokali gastronomicznych

Serwetki są niezbędnym wyposażeniem restauracji, baru i każdego lokalu gastronomicznego. Bez tego prostego dodatku klienci będą niezadowoleni. Najczęściej różne lokale gastronomiczne inwestują w białe serwetki gastronomiczne. To całkowicie zrozumiałe — są one tanie, praktyczne i jednocześnie są dostępne różne warianty białych serwetek gastronomicznych.

Sprawdzą się one w każdej sytuacji, są uniwersalne. Warto jednocześnie pamiętać, że białe serwetki również powinny być dobrze wykonane. Jeżeli będą nieprzyjemne w dotyku albo kiepskiej jakości to klienci mogą być niezadowoleni, co przełoży się na ogólną ocenę wizyty w lokalu.

Oczywiście nasza oferta jest skierowana nie tylko dla firm i białe serwetki mogą zakupić osoby prywatne. Zwłaszcza jeżeli planują zorganizować większą uroczystość i przy okazji kupują też różne inne naczynia jednorazowe.

21 produktów.

Białe serwetki dekoracyjne

Biel zawsze kojarzy się z elegancją, czystością i schludnością. Dlatego tak bardzo pożądane są białe ozdoby stołu, które sprawią, że zastawa będzie wyglądać estetycznie i gustownie. Najlepsze do dekoracji stołu są białe serwetki, które możemy wystawić w serwetniku lub postawić je przy każdym z talerzy gości. Serwetki są jednocześnie ozdobne, ale również praktyczne. Po jedzeniu można nimi subtelnie przetrzeć usta czy dłonie, dlatego nie powinno ich zabraknąć na żadnej imprezie.

Serwetki ażurowe

Ciekawą propozycją do dekoracji stołu są ażurowe serwetki o okrągłym kształcie. Są niezwykle urocze i z pewnością zwrócą uwagę gości. Ażurowe, papierowe serwetki mogą być również podkładką pod ciasta, babeczki i inne wypieki, które chcemy wystawić na stół. Piękne wzory oraz różne rozmiary do wyboru zapewnią najlepsze dopasowanie do naszych potrzeb. Serwetka taka umieszczona pod talerzem sprawi, że stół będzie wyglądał estetyczniej i jeszcze bardziej elegancko.

Stylowa ozdoba stołu

Białe serwetki dostępne w naszym sklepie są wysokiej jakości i oferowane w niskich, hurtowych cenach już od minimalnych ilości. Polecamy szczególnie serwetki papierowe składane na 4, które są najbardziej uniwersalne. Można położyć je pod talerz, zrobić z nich kieszonkę na sztućce czy inną, dekorację stołu. Dodatkowo po rozłożeniu można położyć ja na kolana zabezpieczając ubranie podczas jedzenia. Do eleganckich serwetników świetnie sprawdzą się pojedyncze serwetki ząbkowane, które powinny być zawsze pod ręką jako dodatek do zastawy stołowej.

Estetyczne i praktyczne serwetki jednorazowe

Białe serwetki są niezwykle eleganckie i uniwersalne. Są najczęściej wybierane na każdą imprezę, ponieważ nie zaburzają aranżacji stołu, a wręcz powodują, że zastawa wygląda schludnie i czysto.  Szeroki wybór serwetek sprawia, że możemy wybrać ulubiony i potrzebny wzór. Wiele rozmiarów pozwala dopasować je do serwetnika czy wielkości talerzy, pod które chcemy położyć papierowe podkładki. Białe serwetki świetnie sprawdzają się także do przykrywania pieczywa czy innych przekąsek, które wystawiamy wcześniej na stole. Zdecydowanie wyglądają korzystniej niż folia spożywcza czy aluminiowa.

Serwetki dla gości

Zarówno w domu, jak i każdej restauracji, serwetki znajdujące się na stole są czymś oczywistym i niezbędnym. Podczas spożywania posiłku chętnie wycieramy usta czy dłonie, dzięki czemu czujemy się komfortowo. Serwetki świetnie chronią też ubranie przed zabrudzeniami. W lokalach gastronomicznych coraz chętniej używane są serwetki miniservice stosowane ze specjalnym dyspenserem, który pozwala szybko i wygodnie wyciągnąć określoną liczbę serwetek.

Białe serwetki są chłonne i nie powodują zabarwienia skóry czy obrusów. Z dużych składanych serwetek można tworzyć ciekawe kształty zgodnie ze sztuką origami lub używać ich ze specjalnymi pierścieniami, które dodają elegancji i wyszukanego stylu.