Filtruj

Przeznaczenie
Materiał

Foremki aluminiowe jednorazowe

Każdego dnia zastanawiasz się, w jaki sposób ograniczyć wydatki swojego punktu gastronomicznego i zminimalizować czas spędzony na wykonywaniu czynności, które nie są konieczne? Mamy dla Ciebie propozycję! Foremki aluminiowe jednorazowe, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego opakowanianawynos.pl, to doskonały sposób na zagwarantowanie maksymalnej oszczędności czasu i pieniędzy w Twoim biznesie. Dzięki ich wykorzystaniu będziesz mógł raz na zawsze zapomnieć o zmywaniu naczyń i stratach, które generowały dość często rozbite brytfanki, miski czy talerze. Dodatkowo możesz spodziewać się niższych rachunków za prąd i wodę - w końcu zmywarka nie będzie musiała pracować już 24h na dobę!

17 produktów.

Wyposaż swoją gastronomię

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które są stawiane każdego dnia przed właścicielami małych gastronomii. Aby pomóc Ci w prowadzeniu dochodowego i efektywnego biznesu, stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz między innymi foremki aluminiowe. Sprawdzą się one doskonale w każdym miejscu, zajmującym się wydawaniem klientom gorących posiłków lub podgrzanych produktów garmażeryjnych. Jednak nasze produkty nie są wyłącznie dedykowane firmom - klienci indywidualni również chętnie korzystają z naszej oferty, planując wydarzenia rodzinne, grille czy różne wyjazdy. W opakowanianawynos.pl każdy znajdzie coś dla siebie!

Poznaj naszą ofertę foremek aluminiowych jednorazowych

Proponowane przez nas foremki aluminiowe są niezwykle lekkie, sztywne i tanie. Tak! U nas kupisz wszystko, czego tylko możesz potrzebować, w niezwykle przyjaznej dla Twojego budżetu cenie. Oferowane artykuły zostały stworzone, aby chronić produkty spożywcze przed deformacją czy rozlaniem. Jest to produkt niezastąpiony w kuchni, na grillu czy podczas pikniku, który sprawdza się także idealnie podczas pieczenia, zapiekania czy zamrażania. Niezaprzeczalnym atutem proponowanych foremek jest fakt, że cechują się one wytrzymałością na szerokie spektrum temperatur i nie wpływają na smak i zapach produktu spożywczego. Są to artykuły jednorazowego użytku.

Zadbaliśmy o to, abyś w naszej ofercie znalazł produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Posiadamy foremki jednorazowe w dużym przedziale cenowym o różnych kształtach i głębokościach, sprzedawanych w wielopakach, w których znajduje się aż 100 sztuk! Nasza propozycja to powszechnie stosowane opakowanie wyprodukowane z folii aluminiowej posiadającej atest upoważniający ją do kontaktu z żywnością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą! Gwarantujemy, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz coś dla siebie i swojego biznesu lub domu.

Foremki aluminiowe idealne do zapiekania

Wytrzymałe i doskonałe do pieczenia w wysokich temperaturach foremki aluminiowe to doskonały sposób na przygotowanie wielu dań na wynos. Makaronowe czy ziemniaczane zapiekanki, capsalon i wiele innych dań dzięki wygodnym aluminiowym formom można dostarczać w tym samym pojemniku, w którym zostały wypieczone. Dodatkowo aluminium długo utrzymuje temperaturę posiłku. Mimo iż są jednorazowe, po użyciu mogą być oddane do recykingu. Aluminium jako jeden z niewielu surowców można przetwarzać wielorazowo, dzięki czemu jest ekologicznym produktem.

Do ciast i pieczeni

Podłużne foremki aluminiowe polecają się do pieczenia keksów, chlebów i małych porcji ciast. Jednorazowe formy są estetyczne i wypieki można wystawiać w sklepie bez konieczności ich usuwania. Dodatkowo foremka ochroni wypiek przed wysychaniem.

Można używać ich także do pieczenia mięs i pasztetów, zarówno w masowej jak i domowej produkcji.

Opakowania z aluminium do dań na wynos

Nowością w naszym sklepie są formy aluminiowe do dań na wynos. W naszej ofercie znajdują się pojemniki jednokomorowe oraz dwu i trójdzielne. Do każdego z nich można dokupić pasujące wieczko wykonane również z aluminium. Dzięki temu danie na długo pozostanie ciepłe. Co ważne opakowania z aluminium można podgrzewać w piekarniku, a także przechowywać w lodówce bez obaw o zmianę zapachu czy smaku potrawy.