lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik aluminiowy III-dzielny 227x181x30 100szt
Kod: 60-515
9 sztuk w magazynie
Pojemnik obiadowy aluminiowy. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemnik obiadowy aluminiowy
Pojemnik obiadowy aluminiowy, posiadający atesty stosowane w gastronomii. Materiał, z którego jest wykonany pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła wewnątrz opakowania, dzięki czemu posiłki nie tracą swych walorów smakowych. Długość lunchboxa trzykomorowego, wynosi 227 mm, natomiast szerokość 181 mm. Pojemnik w połączeniu z przykrywką nadaje się zarówno dla lokali gastronomicznych, serwujących dania na wynos, jak również dla cateringów, dowożących jedzenie do klienta. Cena zawiera 100 sztuk. Pojemnik sprzedawany jest bez pokrywki. Pasujące wieczko znajduje się w zakładce "Akcesoria" na karcie produktu.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | 227 mm |
| Szerokość | 181 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Max. temp. | 350 st. C |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 5 opakowań po 100 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Trójdzielny pojemnik aluminiowy do dań na wynos doskonale sprawdzi się w każdym punkcie gastronomicznym. Dzięki świetniej izolacji termicznej, można używać go do dań gorących i zimnych. Długo utrzymuje odpowiednią temperaturę. Pojemnik można przechowywać w lodówce, a także podgrzewać w piekarniku.
Specyfikacja produktu
-
MateriałAluminium
-
PrzeznaczenieObiadowe
-
PodzielnośćTrójdzielne
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
























