Karton Kebab Box Enjoy 750ml 50szt
sztuka 0.48 zł brutto
Kod: 30-080-8
23 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Wytrzymałe i praktyczne pojemniki zamykane z pulpy trzciny cukrowej przystosowane są do wydawania dań na wynos oraz transportu. Opakowanie posiada atesty pozwalające na kontakt z żywnością. Dodatkowo pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę potrawy. Niedzielony pojemnik jest uniwersalny i sprawdzi się do większości dań obiadowych. Opakowanie ma estetyczny biały kolor i jest wykonany całkowicie z ekologicznej pulpy trzciny cukrowej.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 230 mm |
| Szerokość | 205 mm |
| Wysokość | 40/70 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 50 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.48 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.39 zł brutto
sztuka 0.53 zł brutto
sztuka 0.52 zł brutto

check_circle
check_circle
