Folia aluminiowa 0,8kg 29cm 1szt 259016

Gruba folia aluminiowa. Cena brutto za 1 rolkę. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,55zł brutto.

60-613

Nowy produkt

227 sztuk w magazynie

19,80 zł

Cena zawiera podatek VAT

19,80 zł za szt.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Folia aluminiowa ma wiele zalet stosowania zarówno w kuchni, jak i w innych dziedzinach.

Oto kilka głównych zalet folii aluminiowej:

1. Ochrona i zachowanie świeżości: Folia aluminiowa zapewnia ochronę przed utratą świeżości, smaku i aromatu żywności. Chroni produkty przed wpływem powietrza, wilgoci i światła, które mogą prowadzić do degradacji jakości przechowywanych potraw.

2. Właściwości izolacyjne: Folia aluminiowa posiada doskonałe właściwości izolacyjne, które pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę potraw. Może być wykorzystywana do owijania gorących potraw, aby utrzymać je ciepłymi, lub do owijania zimnych potraw, aby utrzymać je chłodnymi.

3. Bezpieczne pieczenie i grillowanie: Folia aluminiowa jest doskonałym narzędziem do pieczenia i grillowania. Może być używana do przykrywania potraw, zapobiegając ich przypalaniu się i równomiernie rozprowadzając ciepło. Dodatkowo, chroni grilla lub blachę przed zabrudzeniami i ułatwia późniejsze czyszczenie.

4. Łatwość użytkowania: Folia aluminiowa jest łatwa w użyciu i kształtowaniu. Można ją łatwo odmierzyć i przyciąć do odpowiedniej długości, dopasować do różnych kształtów naczyń lub żywności. Jest również elastyczna, co ułatwia jej formowanie wokół potraw.

5. Higieniczność: Folia aluminiowa zapewnia higieniczne opakowanie i przechowywanie żywności. Chroni produkty przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi, takimi jak bakterie czy owady. Może być szczelnie owinięta wokół potraw, zapewniając dodatkową ochronę.

6. Wielofunkcyjność: Folia aluminiowa ma szerokie zastosowanie zarówno w kuchni, jak i poza nią. Może być wykorzystywana do pakowania kanapek, owijania resztek jedzenia, przechowywania i transportu różnych przedmiotów, a także do rzemieślniczych projektów artystycznych.

7. Recykling: Folia aluminiowa jest w pełni nadająca się do recyklingu, co sprawia, że jest bardziej przyjazna dla środowiska. Po jej użyciu można ją oddać do punktu recyklingu, gdzie zostanie przetworzona i wykorzystana do produkcji nowych materiałów.

Folia aluminiowa jest wszechstronnym produktem, który oferuje wiele zalet w kuchni i innych dziedzinach. Jej właściwości izolacyjne, łatwość użytkowania i ochrona przed utratą świeżości sprawiają, że jest niezastąpionym narzędziem w domu i poza nim.

Folia aluminiowa 0,8kg

SurowiecFolia aluminiowa
Szerokość29 cm
Waga 0,8 kg
Liczba sztuk1 szt.
Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta6 szt.
Minimum logistyczne1 sztuka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii