lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
Kod: 30-086-1
104 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemnik obiadowy dwudzielny. Cena brutto za 125 szt.
Opis
Menubox dwudzielny Linpac
Menubox dwudzielny, przeznaczony do pakowania posiłków na wynos. Przed dopuszczeniem do sprzedaży, produkt został poddany wielu testom, które potwierdziły, że może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Wykonany ze spienianego polistyrenu, utrzymuje odpowiednią temperaturę posiłków oraz nie zmienia smaku potraw. Pomieści od 350 do 500 ml produktów. Jego długość wynosi 240mm, szerokość 205 mm, natomiast wysokość 70 mm. Pojemniki styropianowe obiadowe, szczególnie polecane dla cateringów oraz lokali w których jedzenie wydawane jest również na wynos. Podana cena to należność za 125 sztuk, które mieszczą się w jednym opakowaniu. W kartonie zbiorczym mieszczą się 2 takie opakowania.
| Materiał | Spieniany polistyren (EPS) |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | 2-dzielny |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 240 mm |
| Szerokość | 205 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność | 350+500 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 125 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 2 opakowania po 125 szt. (250 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (125 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajZamykane styropianowe
-
MateriałStyropian
-
TworzywoPolistyren
-
PrzeznaczenieObiadowe
-
KolorBiały
-
PodzielnośćDwudzielne
-
Ilość sztuk w opakowaniu125
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 350ml 25szt
sztuka 0.35 zł brutto
Pojemnik Hamburger większy Huhtamaki 70szt
FC20 Pojemnik styropianowy 570ml 25szt
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
Pojemnik Hamburger większy Linpac 170szt HP6
sztuka 0.24 zł brutto
Menuboxy dwudzielne czarne Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.40 zł brutto
FC12 Pojemnik styropianowy 340ml 25szt
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
Pojemnik niedzielony biały Coveris 50szt
Pojemnik Hamburger mały Huhtamaki 50szt
12FL Wieczko/FC12/FC24mlecznomat 50szt
Miska Eps 460 ml 29szt
Pojemniki 1/2 obiadu Linpac szampański 125szt
Pojemnik styropianowy Hot-Dog 125szt
Pojemnik Hamburger podwójny Linpac 125szt HP2
sztuka 0.32 zł brutto
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Serwetki PAPSTAR ażurowe 25cm 100szt 12455
Torebka mała Hamburger 12,5x15 200szt
Talerz PP 21cm 100szt
Serwetki ząbkowane 17x17 różowe 400 szt
Widelce z drewna KR 16 cm 100 szt
Chusteczki Elfi 3w 10szt
Food Box 1000ml nadruk Plastic Free 50szt LOV
Kubek papierowy Plastic Free Stempelki 200ml 75szt






























