lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Kod: 51-503
597 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Brązowa torba papierowa o szerokości 240 mm, głębokości 100 mm oraz wysokości 320 mm. Idealnie nadaje się do pakowania wszelkiego rodzaju produktów. Torba oraz jej uchwyt wykonane są z ekologicznego materiału, który nadaje się do recyklingu. Cena dotyczy 1 sztuki produktu. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 250 sztuk.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Folia spożywcza 30cmx200m 1szt
Torba eko 14L Jednorożec 1szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu 650ml W1/601D 40szt
sztuka 0.29 zł brutto
Pojemnik zamykany K-442(A-2092) 10szt
sztuka 2.30 zł brutto
Parasolki do drinków 144 szt
Pojemnik W1/110C bezbarwny okrągły 150 ml Anis 50szt
sztuka 0.10 zł brutto
Torebki strunowe PE 40x60 100szt
Asia Box kraft/biały 450ml 50szt

























