lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Kod: 51-509
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem skrętnym. Cena brutto za 10 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Gładka torba papierowa wykonana z brązowego, ekologicznego papieru. Wymiary produktu wynoszą 305x170x445 mm, natomiast wytrzymałość to 90 gr./m2. Torby przeznaczone są do pakowania różnych produktów na wynos, w tym również pojemników obiadowych. Torby mogą być poddawane recyklingowi. W cenę wliczone jest 10 sztuk produktów, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 10 opakowań, czyli łącznie 100 sztuk toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 445 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 10 szt. (100 toreb) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (10 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449




















