lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Kod: 51-506
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Torby ekologiczne, z uchwytem wykonanym z wytrzymałego, papierowego sznurka. Produkt ma głębokość 100 mm, szerokość 240 mm, natomiast wysokość 360 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Torba świetnie sprawdza się w cateringu, do przewożenia jedzenia serwowanego na wynos. Materiał z jakiego jest wykonana poddaje się recyklingowi. Cena dotyczy jednej torby. W opakowaniu zbiorczym mieści się 250 sztuk produktu.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa biała gładka 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torba papierowa zielona jasna 400/180/390 1szt
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torba papierowa gładka 32x22x25 200szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
REUSE Pojemnik na przekąski Verine 60ml 50szt
sztuka 0.37 zł brutto
Serwetki dwuwarstwowe lemonka 33x33 250 szt
REUSE Łyżka duża 100szt
Rękawice nitrylowe S bezpudrowe niebieskie 100 szt
Talerz tektura 18cm 100szt EUR
Taśma klejąca 48x60y brązowa Smart Acrylic 1szt
Serwetki Tulipany 3W 33x33 20szt KW069
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto

























