lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058
Menu
⇧

Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Kod: 51-503-2
Dostępność:
Produkt chwilowo niedostępny
Informacje:
Torby papierowe brązowe z uchem skrętnym. Cena brutto za 1 szt.
0,84 zł
z Vat
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Ekologiczna torba z uchwytem o wymiarach 300x170x340 mm oraz wytrzymałości 90 gr./m2. Produkt wykonany w całości z ekologicznego materiału, jakim jest papier. Idealnie sprawdza się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Poprzedni
Następny
Produkt nie posiada jeszcze opinii.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia została dodana i będzie widoczna po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoja opinia nie może zostać wysłana
100,55 zł z Vat
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
52,00 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
26,00 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
152,70 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
104,21 zł z Vat
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
0,65 zł z Vat
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
90,65 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/340 1szt
1,02 zł z Vat
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
0,87 zł z Vat
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
99,49 zł z Vat
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
83,10 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
104,00 zł z Vat
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
79,56 zł z Vat
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
0,85 zł z Vat
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
73,80 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
0,76 zł z Vat
Poprzedni
Następny
Przykrywka dwudzielna COVCOOK1250TP2C 20szt
13,20 zł z Vat
Torba eko 8L Kwiatki czarno-białe 1szt
2,15 zł z Vat
Rolka termiczna 57mm/standard 10szt
13,25 zł z Vat
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
0,68 zł z Vat
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
58,60 zł z Vat
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
34,50 zł z Vat
Torba eko 24L Animals Pies i Kot 1szt
2,71 zł z Vat
Folia spożywcza 30cmx200m 1szt
11,16 zł z Vat
Poprzedni
Następny

























