lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Kod: 51-512
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Biała, gładka torba papierowa o wymiarach 305x170x425 mm. Jej uchwyt wykonany jest ze skrętnego, wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby. Produkt świetnie sprawdza się w cateringu do przewożenia posiłków na wynos. Wytrzymałość materiału wynosi 100 gr./m2. Cena zawiera jedną sztukę. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb. Produkt jest całkowicie ekologiczny, można go poddawać recyklingowi.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Wytrzymałość materiału | 100 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pojemnik aluminiowy II-dzielny 225x174x31 100szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony T-1/50 227x178x50 50szt
sztuka 0.35 zł brutto
Mydło w płynie Handy cytryna&zielona herbata 500ml
VOIGT AROMAT FLOWER VC-124 0,6L
REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony T-1/40 227x178x40 50szt
sztuka 0.34 zł brutto
Toilet Cleaner Żel do toalet myjąco-odkamieniający 750ml
Odświeżacz powietrza Aurora for men 750ml
Pojemnik aluminiowy III-dzielny 227x181x30 100szt
Wiadro z wyciskaczem do mopa Vileda Ultramax 157870
Płyn Uniwersalny Voiger 1L brazylijska pomarańcza
VOIGER Tłusty Brud Spray 750ml
Uchwyt na 4 kubki 10szt
GD Mleczko Dix 500ml
Kala Power Shot Japanese Spring 600ml
Pokrywka papierowa Ø115mm 50szt
Torebki strunowe PE 70x100 100szt
Talerz tektura 18cm 100szt EUR
Serwetki kangurek ecru 50szt
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto
Świeczka grająco-tańcząca 1szt
REUSE Nóż biały 100szt
Pojemnik 2222HK (k-25) 50szt
sztuka 0.50 zł brutto
Worki 15l zapachowe do łazienki Paclan 40szt




























