lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Ręczniki ZZ zielone 200szt
Kod: 54-018
2734 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Ręcznik papierowy składany Z-Z. Cena brutto za 1 opakowanie (200 sztuk). Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,30zł brutto
Opis
Ręczniki papierowe składane
Ekonomiczny i wydajny ręcznik papierowy zielony składany ZZ do użytku domowego i publicznego. Doskonale sprawdzają się do zastosowania w podajnikach oraz bez. Dzięki specjalnemu układaniu, pozwalają na pobranie tylko jednego listka ręcznika.
Zielone ręczniki papierowe doskonale chłoną wodę, dlatego często spotykane są w publicznych toaletach do osuszania dłoni. Chętnie wykorzystywane są także w kuchni domowej i restauracji do wycierania blatów, zlewu, podłogi czy miejsc, w których chcemy zachować czystość. W opakowaniu znajduje się aż 200 listków, które z powodzeniem wystarczą na długi czas. Ręczniki są produkowane w ekologiczny sposób ze sprasowanej makulatury.
| Materiał | Makulatura |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary przed rozłożeniem | 25x11,5 cm |
| Wymiary po rozłożeniu | 25x23 cm |
| Gramatura | 38 g/m2 |
| Liczba warstw | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 200 sztuk |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 200 szt (4000 listków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (200 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Czyściwo Perfecto 2x230 m
Wkład do dyspensera16x20 190szt 5740
Ręcznik papierowy Perfecto 120m 6 rolek 359012
Ręcznik mini Perfecto 40m 6 rolek 359031
Ręczniki Z-Z Horeca Comfort+ 150szt
Ręcznik Maxi 2100 celuloza biały dwuwarstwowy 100m 1szt
Ręczniki ZZ białe Katrin 20x200szt 35311
Ręcznik mini szary Horeca 175/20 4 rolki
Dozownik manualny Perfecto do ręczników w roli autocut
Ręczniki ZZ białe celuloza B4000C 200szt P-X
Ręcznik papierowy Perfecto 1kg 1rolka 359099
Czyściwo białe SP-10 makulatura 2szt
Dozownik do ręczników składanych Katrin 90182
Czyściwo śr. 26cm 150m II gatunek 2szt
Ręcznik papierowy Almusso Classico 2szt
REUSE Kubek PP 500ml Paccor 50szt EU610
sztuka 0.20 zł brutto
Ściereczki na rolce Perfecto Maxi kolor 23x39 25 szt
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7050C 50ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Kubek 200ml zielony 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Pojemnik obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8" 50szt
Folia spożywcza 30cmx300m 1szt
Kubek papierowy z nadrukiem SR 300ml 90mm 50szt
sztuka 0.30 zł brutto

























