Filtruj

Ręczniki papierowe składane ZZ

Wysokiej jakości, praktyczne ręczniki papierowe składane ZZ dostępne w naszym sklepie cechuje niska cena i duży wybór. Posiadamy ręczniki papierowe białe, szare i zielone. Ich kształt pozwala na używanie ich w specjalnych podajnikach. Są wytrzymałe, ekonomiczne i ekologiczne. Sprawdź naszą ofertę i kup ręczniki papierowe w hurtowej cenie już od minimalnych ilości.

Dozownik do ręczników papierowych ZZ


Dozownik do ręczników jest doskonały do użytku w biurach, toaletach pracowniczych oraz miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na higieniczne skorzystanie z ręcznika. Co najważniejsze dopasowany jest do każdego uniwersalnego ręcznika papierowego składanego ZZ. Dozownik umożliwia wyciągnięcie pojedynczych listków, co jest jednocześnie ekonomiczne i ekologiczne. Jest bardzo łatwy w obsłudze, a jego uzupełnianie trwa kilkanaście sekund.


Wydajne ręczniki papierowe do wycierania rąk


Ręczniki papierowe składane ZZ charakteryzują się składanym kształtem "Z". Ręczniki składane ZZ są bardzo łatwe w użyciu - wystarczy naciągnąć jeden arkusz ręcznika, aby automatycznie pojawił się kolejny. Ta konstrukcja pozwala na łatwe i higieniczne korzystanie z ręczników, a także na oszczędność papieru i czasu.


Ręczniki te są wykonane z miękkiego i chłonnego papieru, który jest składany w taki sposób, aby zwiększyć jego wytrzymałość i pojemność. Ręczniki papierowe wykonane są z celulozy lub makulatury. Dostępne w kolorze białym lub zielonym. Wszystkie ręczniki są mocne i wytrzymałe. Pozwalają na higieniczne i szybkie wytarcie rąk po umyciu lub suszenie rąk podczas pracy. Są również bezpyłowe, co jest ich dużą zaletą, szczególnie w środowisku, w którym wymagana jest duża czystość. Dzięki temu świetnie sprawdzają się także podczas sprzątania.


Podsumowując, ręczniki papierowe składane ZZ to praktyczne narzędzie do utrzymywania higieny w miejscach publicznych i prywatnych. Są łatwe w użyciu i oszczędzają czas oraz papier. Dodatkowo, ich skład biodegradowalny jest przyjazny dla środowiska.

11 produktów.

Ręczniki papierowe składane zz o wysokiej funkcjonalności

Wysokiej jakości ręczniki papierowe składane ZZ stosowane są najczęściej w publicznych toaletach, zakładach produkcyjnych i warsztatach samochodowych. Doskonale chłoną wilgoć i zbierają kurz oraz różne zabrudzenia. Ich jednorazowość doskonale sprawdza się przy smarach i olejach, które są  trudne lub wręcz niemożliwe do usunięcia z wielorazowych ściereczek.

Higieniczna czystość w toaletach

Ręczniki papierowe składane ZZ są bardzo wygodne w użyciu. Mogą być stosowane zarówno w specjalnych podajnikach oraz luzem. Ich dużą zaletą jest możliwość wyciągnięcia jednego listka za pomocą jednej ręki bez konieczności dotykania następnego. Dzięki temu zapewniona jest odpowiednia higiena i brak możliwości przeniesienia bakterii, wirusów i drobnoustrojów. Dlatego tak często używane są w publicznych toaletach. Ręczniki papierowe mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – doskonale chłoną wodę i szybko osuszają dłonie po umyciu.

Zadbaj o czystość w miejscu pracy

Zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu pracy zapewnia dłuższą żywotność maszyn i narzędzi. Usuwanie na bieżąco kurzu, smarów i innych zabrudzeń zapewni czyste i przyjemne miejsce pracy. Jednorazowe ręczniki papierowe są bardzo chłonne i wytrzymałe, dlatego polecane są również firmom sprzątającym oraz warsztatom samochodowym

W naszej ofercie posiadamy ręczniki papierowe wykonane z celulozy oraz makulatury. Zapewniamy niskie ceny już od minimalnych ilości.