Filtruj

Woreczki strunowe

Woreczki strunowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Sprawdzą się też one w wielu firmach — umożliwiają wygodne pakowanie nie tylko żywności. Wyróżniają się one od klasycznych woreczków tym, że folia wykorzystana do ich wykonania jest mocniejsza i bardziej odporna na uszkodzenia, ponadto posiadają one zapięcie, które izoluje woreczki przed czynnikami zewnętrznymi.

W naszym asortymencie znajdziesz woreczki strunowe w hurtowych ilościach — pakowane są po 100 sztuk. Dzięki temu cena jednego woreczka jest bardzo niska. Oczywiście oferujemy woreczki foliowe w różnych rozmiarach. Dlatego bez względu na to czy przydadzą Ci się mniejsze, czy też większe woreczki strunowe — z pewnością znajdziesz coś w naszym asortymencie.

31 produktów.

Woreczki strunowe dla firm i osób indywidualnych

Z asortymentu naszego sklepu mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. W przypadku osób indywidualnych woreczki strunowe przydadzą się nie tylko w kuchni — stanowią one świetny sposób na przechowywanie różnych rzeczy. Dzięki temu, że posiadają zamknięcie zyskuje się pewność, że produkty są bezpieczne i się nie zgubią.

W przypadku firm woreczki strunowe umożliwiają również sortowanie i wygodne przechowywanie przede wszystkim żywności, ale nie tylko.

Praktyczne woreczki strunowe do domu i firmy

Woreczki strunowe to doskonałe opakowanie, które pomoże zaprowadzić porządek w domowej i restauracyjnej kuchni, sklepie czy biurze. Całkowicie przezroczyste, z wygodnym i łatwym w obsłudze zamknięciem. Woreczki strunowe są idealne do poprawy organizacji w domu i pracy.

Wykonane z polietylenu LDPE, zapewnią wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania także w kontakcie z żywnością. Dostępne są w różnych rozmiarach, od najmniejszych, stworzonych do przechowywania na przykład nasionek czy przypraw, do dużych o wielkości 55x55 cm. Pakowane są zazwyczaj po 100 sztuk, dzięki czemu wystarczą na długi czas.

Woreczki strunowe przydatne w gastronomii

Znajdujące się w naszej ofercie woreczki strunowe posiadają wszystkie atesty pozwalające na ich kontakt z żywnością. Wiele rozmiarów do wyboru pozwoli na wygodną segregację, szczególnie produktów sypkich, takich jak przyprawy, kasze czy makarony. Żywność przechowywana w szczelnie zamkniętych woreczkach pozwoli na dłużej zachować ich świeżość i ochroni przed zepsuciem czy zanieczyszczeniem. Przezroczysta folia idealnie obrazuje znajdującą się w nim zawartość. Dodatkowo każdy z woreczków można także opisać markerem. Woreczki są wielokrotnego użytku, można je także umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem łagodnych detergentów, aby zapewnić higieniczną czystość.

Organizacja w domu i biurze dzięki woreczkom strunowym

Woreczki strunowe doskonale sprawdzą się także w codziennym użyciu. Małe opakowania mogą posłużyć do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak spinacze biurowe, wsuwki i spinki do włosów czy guziki. Dzięki przechowywaniu drobiazgów w woreczkach zapewnimy porządek, a także dobrą organizację przy porządkach. Dodatkowo, przedmioty umieszczone w woreczkach są chronione przed kurzem i zabrudzeniami.

Woreczki strunowe mogą przynieść pomoc także w przechowywaniu drobnych pieniędzy, co przyda się w niemal każdym sklepie. Posegregowane monety można przechowywać w osobnych woreczkach, które możemy dokładnie opisać.

Woreczki strunowe o różnych wielkościach mogą być stosowane według naszych potrzeb, w niemal  każdej branży. Praktyczne przechowywanie i zabezpieczenie zawartości przed kurzem i wilgocią to jedne z wielu zalet tych efektownych opakowań. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie można kupić woreczki w hurtowych cenach już od minimalnej ilości.