Filtruj

Woreczki strunowe

Woreczki strunowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Sprawdzą się też one w wielu firmach — umożliwiają wygodne pakowanie nie tylko żywności. Wyróżniają się one od klasycznych woreczków tym, że folia wykorzystana do ich wykonania jest mocniejsza i bardziej odporna na uszkodzenia, ponadto posiadają one zapięcie, które izoluje woreczki przed czynnikami zewnętrznymi.

W naszym asortymencie znajdziesz woreczki strunowe w hurtowych ilościach — pakowane są po 100 sztuk. Dzięki temu cena jednego woreczka jest bardzo niska. Oczywiście oferujemy woreczki foliowe w różnych rozmiarach. Dlatego bez względu na to czy przydadzą Ci się mniejsze, czy też większe woreczki strunowe — z pewnością znajdziesz coś w naszym asortymencie.

27 produktów.

Woreczki strunowe dla firm i osób indywidualnych

Z asortymentu naszego sklepu mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. W przypadku osób indywidualnych woreczki strunowe przydadzą się nie tylko w kuchni — stanowią one świetny sposób na przechowywanie różnych rzeczy. Dzięki temu, że posiadają zamknięcie zyskuje się pewność, że produkty są bezpieczne i się nie zgubią.

W przypadku firm woreczki strunowe umożliwiają również sortowanie i wygodne przechowywanie przede wszystkim żywności, ale nie tylko.