Filtruj

Reklamówki jednorazowe

Nieodłączną częścią dzisiejszych sklepów są reklamówki jednorazowe. Każdy z nas z pewnością codziennie się z nimi spotyka. Praktycznie wszędzie, gdzie robimy zakupy, są dostępne reklamówki jednorazowe - w sklepach, piekarniach, aptekach, a nawet w naszych domach.

Dużą zaletą reklamówek jednorazowych jest to, że są one bardzo praktyczne. Często można je wykorzystać kilka razy — są one przydatne np. do skuteczniejszego pakowania na wyjazd, do przewożenia żywności, do sortowania rzeczy w domu. Sposobów, na jakie można wykorzystać reklamówki jednorazowe, jest wiele.

Oczywiście najbardziej reklamówek jednorazowych potrzebują sklepy, supermarkety. Dla firm reklamówki jednorazowe są również dodatkową powierzchnią reklamową. Biorąc pod uwagę niskie koszty reklamówek jednorazowych i fakt, że można na nie nanieść dowolny nadruk sprawia, że jest to świetna powierzchnia reklamowa.

Korzystając z oferty naszej firmy, możesz zamówić reklamówki do swojej firmy, albo do domu przez internet. Obsługujemy zarówno większe, jak i mniejsze zamówienia online.

20 produktów.

Praktyczne i wytrzymałe reklamówki jednorazowe

Reklamówki jednorazowe to bardzo przydatny i uniwersalny produkt do codziennego użytku. Wiele rodzajów dostępnych w naszym sklepie reklamówek sprawia, że mogą być używane zarówno do pakowania dużych zakupów jak i drobnych przedmiotów. W naszej ofercie posiadamy reklamówki z uszami na rolce oraz większe reklamówki na codzienne zakupy wykonane z folii HDPE lub ekologicznych surowców skrobiowych.

Reklamówki foliowe na rolce

Reklamówki jednorazowe na rolce spotykane są najczęściej w sklepach spożywczych i supermarketach do pakowania warzyw, owoców, produktów sypkich, pieczywa oraz wędlin i serów sprzedawanych na wagę.  Wygodne w użyciu, posiadają praktyczne uszy, które pomagają w transporcie lub pozwalają związać reklamówkę, co zapobiega wysypaniu się zawartości. Reklamówki na rolce połączone są ze sobą za pomocą perforowania i są łatwe w odrywaniu. Są też całkowicie przezroczyste, przez co ułatwiają identyfikację zapakowanego produktu. Dzięki temu kasjer nie musi zaglądać do każdej reklamówki, co z pewnością oszczędza czas i ułatwia robienie zakupów. Reklamówki foliowe posiadają atesty pozwalające na ich bezpieczny, bezpośredni kontakt z żywnością. Pakowane są w masowych ilościach, dzięki czemu są tanie, a wygoda ich użycia sprawia, że są chętnie stosowane w niemal każdym sklepie.

Duże i małe reklamówki foliowe z uszami

Znane wszystkim wygodne i praktyczne reklamówki foliowe dostępne w każdym sklepie to ogromne ułatwienie dla klientów, którzy mogą zapakować wszystkie swoje zakupy i bezpiecznie zanieść je do domu. Reklamówki foliowe zwane również zrywkami czy jednorazówkami to niezbędne wyposażenie każdego sklepu – spożywczego, wielobranżowego, chemicznego czy nawet budowlanego.

W naszej ofercie posiadamy standardowe reklamówki foliowe w różnych rozmiarach i kolorach. Wygodne, szerokie uszy oraz wysoka wytrzymałość to jedne z najważniejszych zalet toreb jednorazowych, które mimo swojej nazwy mogą być stosowane wielokrotnie.

Reklamówki foliowe ekologiczne

Reklamówki jednorazowe wykonane z biodegradowalnej skrobi ziemniaczanej, kukurydzianej i sojowej to produkt dla osób dbających o środowisko naturalne. Są w pełni kompostowalne w warunkach przemysłowych. Po zużyciu wystarczy wrzucić je do pojemnika na odpady bio. Innym walorem reklamówek skrobiowych jest paraprzepuszczalność materiału, które pozwalają na oddychanie zapakowanych produktów, szczególnie spożywczych.

Szeroki wybór reklamówek foliowych na każdą kieszeń

W naszym sklepie internetowym zapewniamy hurtowe ceny już od minimalnych ilości. Posiadamy wiele rodzajów i rozmiarów torebek jednorazowych, dzięki czemu z łatwością znajdziesz to, czego szukasz.