lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Reklamówki Bio Skrobia 30x55 Enjoy 50szt
Kod: 20-217-2
11 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Reklamówki bio, cena brutto za 50szt.
Opis
Bio torba ze skrobi
| Materiał | Skrobia kukurydziana, ziemniaczana, sojowa |
| Kolor | Zielony |
| Rzeczywisty wymiar siatki | 30+16x55 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 55 cm |
| Zakładki po bokach | 8+8 cm |
| Grubość | 18 mikronów |
| Wytrzymałość | 7 kg |
| Biodegradacja | Tak |
| Czas rozkładu | do 100 dni |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 10 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Reklamówki możesz używać do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a materiał z którego wykonano te torby biodegradowalne, jest przepuszczalny dla pary, dzięki czemu produkty spożywcze "oddychają". Reklamówki ze skrobi posiadają certyfikat "OK COMPOST Industrial", dzięki czemu wiesz, że są kompostowalne w warunkach przemysłowych. Wyrzucasz je po prostu do brązowego pojemnika na odpady BIO.
Zalecenia:
- Bio torby należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
- Torby biodegradowalne należy wyrzucać do brązowych kontenerów na biomasę, nie do żółtych na plastik.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Widelczyki do frytek z drewna KR 7,3 cm 500 szt
Patyczki Fingerfood Drum 7cm 100szt 84681
Widelce z drewna 16,5cm 100szt 84838
Serwetki PAPSTAR Czarny 40x40 50szt 10452
Kubek papierowy biały Plastic Free 420ml 50szt Nov
Serwetki PAPSTAR ażurowe 36cm 100szt 12265
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 200ml 50szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 100szt ODR
Torby Bio Skrobia 28x48 I'm Bio Bag 50szt
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 125szt
Mieszadełka drewniane 17,8cm 1000szt ODR
REUSE Nóż WPC PAPSTAR 50szt 45846
Patyczki Fingerfood Golf 9cm 250szt 84407
Serwetki PAPSTAR Szare Ornaments 40x40 50szt 19819
Ręczniki ZZ białe celuloza B4000C 200szt P-X
Reklamówka na rolce 350szt
Reklamówki HDPE 25x45 Mega Mocne 30µm 100szt
Papier silikonowany do pieczenia tubus 38x50m 1szt
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
REUSE Pojemnik prostokątny W1/059C 1000ml 50szt
sztuka 0.43 zł brutto
Torba eko 8L Kwiatki czarno-białe 1szt

























