Filtruj

Rękawice nitrylowe

Rękawice nitrylowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób uczulonych na lateks. Są nieco mniej elastyczne niż ich lateksowe odpowiedniki, ale nie ustępują im w wytrzymałości. Przy ich wyborze warto zwrócić większą uwagę na dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. Doskonałe rozwiązanie dla gabinetów stomatologicznych, diagnostycznych. Będą również przydatne w Twoim domu! W naszym sklepie opakowanianawynos.pl znajdziesz duży wybór również innych przydatnych akcesoriów. Rękawice nitrylowe to niezbędny element wyposażenia bhp. Są bezpieczne dla rąk, chronią je przed działaniem niebezpiecznych substancji. Doskonałe również podczas codziennych porządków. Założone przed sprzątaniem zabezpieczą skórę dłoni przed dostaniem się detergentów. Tworzą również warstwę ochronną przed zabrudzeniami.

13 produktów.

Rękawice nitrylowe – szeroki wybór w internetowym sklepie opakowanianawynos

Jednorazowe rękawice nitrylowe, dzięki swojej elastycznej formule, dopasowują się do kształtu dłoni. Pakowane po 100 sztuk w jednym opakowaniu, są wydajne i dostępne w dobrej cenie. To również alternatywne rozwiązanie do nieco droższych, lateksowych modeli. Polecane są szczególnie dla osób, których skóra dłoni jest delikatna i skłonna do alergii. Dobrze utrzymują się na rękach podczas użytkowania, nie obcierając ich i nie podrażniając.

Dobrej jakości materiał, z którego wykonane są rękawice, nie wchodzi w reakcje z różnego rodzaju substancjami. Dlatego też ich wybór może być dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących w branży kosmetycznej, stomatologicznej oraz mechanicznej. Można w nich pracować przy oleistych cieczach, tłuszczach, farbach i sylikonach.

Duży wybór rękawic nitrylowych – dostępne w różnych rozmiarach

W naszym sklepie internetowym Opakowanianawynos znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości produktów w bardzo dobrej cenie. Jednym z nich są rękawice nitrylowe. Są elastyczne i rozciągliwe, a przy tym wytrzymałe. Dopasowują się do dłoni i umożliwiają swobodne wykonywanie czynności – nie krępują ruchów. Doskonałe w zawodach, w których wymagana jest precyzja, takich jak stomatolog czy kosmetyczka.

Nasze rękawice nie wywołują reakcji uczuleniowych, są bezpieczne dla skóry dłoni. Odznaczają się wysokim standardem oraz wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Są trwałe i odporne na rozdarcia czy przekłucia. W naszym sklepie proponujemy Państwu model bezpudrowy w kolorze niebieskim. Jest on dostępny w wielu rozmiarach, co zapewnia dogodne dopasowanie do wielkości dłoni.

Szerokie zastosowanie rękawic nitrylowych w wielu dziedzinach przemysłu

Rękawice nitrylowe zyskują coraz większą popularność również w przemyśle gastronomicznym. Są wygodne w noszeniu, nie powodują otarć ani podrażnień. Ich delikatna formuła sprawia, że pozostają niewyczuwalne nawet przez cały czas ich noszenia. Swobodnie można ich używać również podczas przygotowania domowych posiłków – przy patroszeniu ryby lub krojenia barwiących skórę owoców i warzyw.