Filtruj

Czyściwo celulozowe HORECA

Czyściwa celulozowe to wytrzymałe ręczniki papierowe do zadań specjalnych. Sprawdź naszą szeroką ofertę dla firm i zakładów przemysłowych, gdzie wymaga się wysokiej jakości ręczników do czyszczenia i osuszania. Kup czyściwa celulozowe w ekonomicznych opakowaniach. Zapewniamy najniższe ceny już od minimalnych ilości. Posiadamy ręczniki celulozowe I i II gatunku oraz o różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je swoich potrzeb. Nasze czyściwa cechuje wysoka wytrzymałość i jakość, która spełni wszystkie twoje oczekiwania.

13 produktów.

Wygodne w użyciu czyściwo celulozowe

Czyściwa celulozowe znalazły swoje miejsce w warsztatach samochodowych i zakładach przemysłowych. Ułatwiają sprzątanie i oczyszczanie maszyn, narzędzi i miejsca pracy szczególnie z trudnych do usunięcia smarów, olejów czy farb. Co ciekawe, czyściwa świetnie nadają się do czyszczenia kurzu i opiłków z różnych powierzchni, ponieważ „przyklejają się” one do powierzchni ręcznika i nie spadają na podłogę. Dlatego chętnie też używane są w gastronomii, ponieważ dzięki niemu z łatwością zbierzemy okruchy, rozsypaną kawę, mąkę oraz inne drobne i uciążliwe do sprzątania produkty.

Higieniczna czystość dzięki czyściwom celulozowym

Czyściwa celulozowe są stosowane w wielu różnych branżach. Oprócz wyżej wspomnianych, ręczniki możemy spotkać również w aptekach, gabinetach lekarskich i szpitalach. Czyściwo stosowane wraz ze środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi szybko i łatwo usuną zanieczyszczenia oraz wirusy, bakterie i inne groźne drobnoustroje. Korzystają z nich także kosmetyczki do odkażania miejsca pracy, a także do zbierania drobinek brokatu, akrylu czy pyłku po piłowaniu paznokci. 

Czyściwa celulozowe jedno i wielowarstwowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór czyściw celulozowych do różnych zadań. Posiadamy czyściwa jedno, dwu i trójwarstwowe, które różnią się między sobą grubością, a tym samym wytrzymałością. Co więcej, oferujemy ręczniki o różnych wielkościach i długościach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie czyściwo do swoich potrzeb.