Talerze jednorazowe papierowe i plastikowe

To jedno z najbardziej praktycznych i wygodnych rozwiązań. Idealne do małej gastronomii, na grilla, w cateringu, oraz na wiele innych zastosowań i okazji. Talerze jednorazowe plastikowe i papierowe są lekkie, wygodne i nie trzeba ich myć. Po zjedzeniu posiłku, można od razu wyrzucić je do kosza, dzięki czemu sprzątanie po większych imprezach staje się zdecydowanie łatwiejsze i mniej problematyczne. Tego rodzaju zastawa sprawdza się nie tylko w trakcie jedzenia w plenerze, ale również na biznesowych śniadaniach, eventach i firmowych imprezach. Można zamawiać je hurtowo i stosować bez obaw, że coś ulegnie pęknięciu czy stłuczeniu. Dużo zależy oczywiście od jakości tego typu produktów – im lepsza, tym większa pewność, że nie ulegnie zniekształceniu pod wpływem zbyt ciężkiej potrawy.

129 produktów.

Wysokiej jakości naczynia jednorazowego użytku: talerze jednorazowe, plastikowe i papierowe

Dlatego wybierając odpowiedni sklep oferujący talerze plastikowe lub tekturowe, zwróćmy uwagę na jakość proponowanych produktów. Tworzywo sztuczne jest podatne na odkształcenia, ale tym samym mniej narażone na pęknięcie. Nadają się do nakładania przekąsek, ciast, jak i do pełnowymiarowych dań. Tego typu rzeczy są praktyczne i łatwo się z nich korzysta, a do tego zajmują mało miejsca, gdy chcemy je przechowywać. Można ułożyć je w sposób „jeden na drugim”, dzięki czemu zajmowana przestrzeń będzie znacznie mniejsza. Co więcej, w naszym sklepie są dostępne w wyjątkowo przystępnej cenie, dlatego zorganizowanie imprezy czy wydarzenia na dużą liczbę osób, stanie się zdecydowanie mniej kosztownym i problematycznym przedsięwzięciem.

Dobre jakościowo talerze jednorazowe. Szeroki wybór rozmiarów, rodzajów i kształtów

Wśród naszych propozycji znajduje się wiele modeli tego typu produktów, które mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań. Dostarczamy zarówno standardowe talerze papierowe, styropianowe oraz z plastiku, jak i modele bardzo małe (idealne na przekąski lub sosy), podkładki pod tort i małe modele na ciasto, podłużne patery, oraz półmiski cateringowe. Oprócz tego, w naszym asortymencie obecne są produkty dwudzielne i trójdzielne, które umożliwiają oddzielenie poszczególnych elementów potrawy w taki sposób, aby nie uległy one wymieszaniu. Wszystkie sprzedajemy w pakietach, np. po 10 lub 100 sztuk, zależnie od potrzeb klienta. Posiadamy także zróżnicowane wielkości – w ofercie obecne są modele bardzo małe, jak i o dużej średnicy.

Talerze jednorazowe dostarczane przez sklep opakowanianawynos.pl zapewniają wygodę użytkowania, a także 100% higieny. Dzięki temu, że nie są wykorzystywane wielokrotnie, będą zupełnie bezpieczne dla zdrowia. To uniwersalne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju wydarzenia, które wymagają wykorzystania dużej liczby zastawy stołowej. W naszym asortymencie znajdują się również sztućce, tacki, oraz opakowania wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Jako sklep działający online, zapewniamy szybką realizację zlecenia i wyjątkowo dobre ceny.