Filtruj

Taśma ściągająca

Wygodne w użyciu worki na śmieci

Wytrzymałe i wygodne w użyciu worki na śmieci są niezbędne zarówno w domu jak i w każdej branży. Foliowe worki na śmieci z praktycznymi uszami do zawiązywania są dostępne w naszym sklepie w każdym standardowym rozmiarze, dzięki czemu można dopasować je do każdego kosza na śmieci – zarówno w kuchni, łazience czy pokoju biurowym. Zawsze warto dobrać odpowiedni worek do wielkości kosza. Zbyt duży worek na śmieci nie pozwoli na jego całkowite wypełnienie przed wyrzuceniem, a zbyt mały nie będzie pasował do naszego kosza i wyrzucanie do niego śmieci będzie kłopotliwe. Wyłożenie kosza workiem na śmieci o prawidłowym rozmiarze pozwoli jednocześnie zaoszczędzić pieniądze i wygodnie korzystać z pojemnika na odpady. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w minimalne ilości opakowań worków przy niskich, hurtowych cenach.

6 produktów.

Zalety zawiązywanych worków na śmieci

Worki są bardzo wytrzymałe i zapewnią wygodę podczas wynoszenia i składowania. Zawiązany worek nie wydziela przykrych zapachów i nie rozsypuje śmieci w kontenerze, co dodatkowo zapewnia czystość i higienę. Co ważne, szczególnie w miejscach, które wymagają odpowiedniego reżimu sanitarnego, zawiązywane worki zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii i innych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Wszystkie dostępne u nas worki na śmieci wykonane są z polietylenu o niskiej lub wysokiej gęstości. Najbardziej popularne są worki wyprodukowane z obu gęstości – LDPE/HDPE. Dzięki temu worki na śmierci posiadają zalety obu tych folii – są wytrzymałe i łatwo poddają się recyklingowi.