Filtruj

Wysokiej jakości rolki termiczne

Rolki termiczne są wykorzystywane w kasach fiskalnych, terminalach, czy też innych urządzeniach fiskalnych. To sprawia, że są niezbędne, jeżeli prowadzisz sklep, restaurację lub po prostu wykorzystujesz w firmie urządzenia fiskalne.

Rolki termiczne, to w skrócie papier pokryty chemiczną warstwą, dzięki której pod wpływem wysokiej temperatury powstaje nadruk. Są one z chęcią wykorzystywane przez właścicieli wielu firm, ponieważ kasy fiskalne wykorzystujące rolki termiczne cechują się cichym trybem pracy.

31 produktów.

Jakie rolki termiczne wybrać?

Jeżeli prowadzisz własną firmę, to kluczowe jest wybranie odpowiednich rolek termicznych do swoich urządzeń. Nie chodzi tu tylko o jakość, ale przede wszystkim o odpowiednie dobranie rozmiaru rolki termicznej.

W Polsce rolki termiczne opisuje się dwoma liczbami, pierwsza oznacza szerokość rolki (podaną w milimetrach), a druga długość (podaną w metrach). Za granicą wykorzystywane są również inne metody opisywania szerokości rolki np. oznaczenie średnicy całej rolki (łącznie z gilzą). Warto mieć to na uwadze korzystając z zagranicznych dostawców.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wybraniu odpowiedniej rolki termicznej do swoich urządzeń, to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą wybrać rolki termiczne, które będą pasować do urządzeń w twojej firmie.