Filtruj

Słomki do napojów

Prowadzisz swój własny biznes gastronomiczny? A może jesteś klientem indywidualnym, który właśnie planuje niesamowitą imprezę? Trafiłeś pod właściwy adres! W naszym sklepie internetowym znajdziesz słomki do napojów, które nie tylko zwiększą komfort popijania przygotowanych przez Ciebie przepysznych drinków czy soków, ale także w łatwy sposób zapewnią dekorację szklanek. Co więcej, masz możliwość zakupu ich w niezwykle atrakcyjnej cenie i to bez wychodzenia z domu. Poznaj szczegóły naszej oferty!

27 produktów.

Tani sposób na dekorację napojów

Nie ma prawdziwych dobrych drinków bez kolorowych rurek wystających delikatnie nad ich powierzchnię! A skoro sprzedajemy kubki do napojów, które do drinków nadają się idealnie (p. kubki koktajlowe), to musimy mieć też niesamowicie fajne słomki do napojów. W tej kategorii znajdziesz zarówno rurki proste, jak i łamane, które z pewnością pokochają Twoi goście. W sklepie internetowym opakowanianawynos.pl wszystkie produkty dostępne są w hurtowych cenach. I to dla wszystkich bez wyjątku!

Słomki do napojów we wszystkich kolorach tęczy

Zastanawiasz się, jakie atrakcyjne produkty znajdziesz w naszym asortymencie? Między innymi słomki do napojów proste - czyli takie, które nie mają fabrycznie przygotowanego zgięcia. Są to produkty o większej średnicy i grubszych ściankach. Idealnie nadają się do shake'ów mlecznych, soków i drinków, również tych zawierających alkohol. Co najważniejsze, dostępne są w różnych kolorach - zarówno w modnym, klubowym czarnym, jak i w mixach niemal wszystkich kolorów tęczy. Na którą wersję się dzisiaj skusisz?

Z kolei słomki do napojów łamane to cieńsze rurki z wykonanym zgięciem, ułatwiających spożywanie. "Kolanko" umiejscowione jest mniej więcej w 1/3 ich długości i pozwala na ustawienie produktu w dogodnej pozycji. Dzieci je wprost uwielbiają! Wyglądają subtelniej niż rurki proste, przez co częściej wybierane są przez Klientów, którzy pragną przyozdobić swoje napoje w nieco mniej ekstrawagancki sposób.