Filtrowanie

SŁOMKI DO NAPOJÓW 15 produktów

Nie ma prawdziwych dobrych drinków bez kolorowych słomek do napojów! A skoro sprzedajemy kubki do napojów, które do drinków nadają się idealnie (p. kubki koktajlowe), to musimy mieć też fajne słomki. W tej kategorii znajdziesz rurki proste i łamane.

Słomki proste takie, które nie mają fabrycznie przygotowanego zgięcia. Są to słomki o większej średnicy i grubszych ściankach. Idealnie nadają się do shake'ów mlecznych, soków i drinków, również tych zawierających alkohol. Najważniejsze, że są w różnych kolorach - zarówno w modnym, klubowym czarnym, jak i w mixach niemal wszystkich kolorów tęczy.

Z kolei słomki łamane to cieńsze rurki z wykonanym zgięciem, ułatwiających spożywanie. "Kolanko" umiejscowione jest mniej więcej w 1/3 długości takiej rurki i pozwala na ustawienie słomki w dogodnje pozycji. Dzieci je uwielbiają! W końcu któż nie bawił się w konstruowanie najdziwniejszych stworów z pomocą takich właśnie łamanych słomek? Słomki łamane wyglądają subtelniej i deliktatniej niż rurki proste, przez co częściej wybierane są przez Klientów, którzy pragną przyozdobić swoje napoje w nieco mniej ekspansywny sposób.

Tak czy inaczej, wszystkie słomki, czy też rurki do napojów dostępne są w hurtowych cenach. Dla wszystkich.

SŁOMKI DO NAPOJÓW 15 produktów