Filtruj

Przeznaczenie
Materiał
Tworzywo
Kolor

Kubki PET koktajlowe — duży wybór

Kubki koktajlowe wykonane z PET pozwalają w prosty i wygodny sposób podać nie tylko różnego rodzaju koktajle, ale również napoje typu smoothie, shake'i, czy też mrożoną kawę. Stanowią one niezbędny element każdego lokalu gastronomicznego, który posiada tego typu produkty w swojej ofercie.

Jednocześnie kubki koktajlowe świetnie sprawdzą się w domach osób prywatnych, które po prostu lubią robić smoothie, czy też różnego rodzaju koktajle. Są one doskonałym wyposażeniem na różnego rodzaju imprezach rodzinnych, czy też spotkaniach ze znajomymi, gdzie podawanie koktajli w klasycznej zastawie skutkowałoby koniecznością zmywania dużej ilości naczyń.

Wykorzystanie kubków koktajlowych jednorazowych jest znacznie prostsze i wygodniejsze. Ponadto można wybrać takie kubki koktajlowe, które będą dobrze się prezentowały, a dzięki temu podany koktajl będzie wyglądał smakowicie.

14 produktów.

Kubki koktajlowe PET dla lokali gastronomicznych

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz duży wybór kubków PET dla lokali gastronomicznych. Są one sprzedawane w wygodnych opakowaniach po 50 sztuk. Posiadamy duży wybór kubków koktajlowych PET, które różnią się m.in. wzorem wykonania oraz pojemnością. Każda osoba, która chce kupić kubki koktajlowe w naszym sklepie, może od razu kupić niezbędne akcesoria, czyli m.in.wieczka do kubków koktajlowych — zarówno płaskie, jak i wypukłe oraz różnego rodzaju słomki. Kubki wykonane z PET cechują się wysoką przeziernością, dzięki czemu zawartość prezentuje się estetycznie i zachęcająco. Ważne jest dobranie odpowiedniego wieczka - wybierz spośród pokrywek płaskich lub wypukłych z otworem, nacięciem lub pełnych.

Jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, ponieważ mogą w jednym miejscu kupić wszystkie niezbędne produkty niezbędne do tego, żeby serwować różnego rodzaju napoje swoim klientom.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie kubki koktajlowe albo inne produkty z naszego asortymentu wybrać, to możesz skontaktować się z nami, a pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązania najlepsze dla twojego biznesu.

Najlepsze kubki koktajlowe PET

Przezroczyste, estetycznie wyglądające kubki koktajlowe z tworzywa PET zostały stworzone z myślą o zimnych napojach wydawanych na wynos. Są poręczne, lekkie i wytrzymałe. Doskonale sprawdza się do serwowania kawy mrożonej, napojów gazowanych, shake'ów mlecznych i soków. Do kubków posiadamy dwa rodzaje wieczek – z otworem na słomkę oraz bez otworu.

Coffe to go - kubki koktajlowe PET

Kubki koktajlowe PET z wieczkiem z otworem na słomkę to doskonała propozycja dla punktów gastronomicznych oferujących napoje na wynos, do bezpośredniego spożycia w drodze.

Do wyboru posiadamy także wieczka bez otworu, które zapewnią szczelność podczas transportu. To  doskonała opcja dla osób, które kupują napoje dla całej rodziny, przyjaciół czy współpracowników i chcą bezpiecznie dowieźć je na miejsce.

Nie tylko na napoje - kubki koktajlowe PET

Kubki koktajlowe PET mogą być używane nie tylko do napojów. W przezroczystym opakowaniu można zaserwować apetyczną sałatkę owocową lub ze świeżych, sezonowych warzyw. Sałatka w kubku jest łatwa w transporcie i można przechowywać ją w lodówce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kubków koktajlowych PET. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również pasujące słomki z surowców ekologicznych oraz widelczyki do sałatek.