Ekologiczne naczynia z trzciny cukrowej

Chcesz korzystać z jednorazowych naczyń, jednocześnie martwisz się o środowisko. W takiej sytuacji powinieneś wybrać naczynia z trzciny cukrowej. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w barach, lokalach gastronomicznych, jak i na różnego rodzaju imprezach gdzie wykorzystywana jest jednorazowa zastawa.

50 produktów.

Dlaczego naczynia z trzciny cukrowej?

Wiele osób może się zastanawiać, dlaczego warto wybrać akurat naczynia z trzciny cukrowej? Przede wszystkim, jeżeli chodzi o jakość, są one tak samo dobre, jak naczynia jednorazowe z tektury — są sztywne, odporne na wilgoć oraz temperaturę, nie wpływają również na smak potraw na nich podawanych. To, czym wyróżniają się naczynia z trzciny cukrowej, jest surowiec, z którego powstają.

Naczynia z trzciny cukrowej powstają z włókien, które pozostają z trzciny podczas produkcji cukru trzcinowego. Dlatego też można powiedzieć o naczyniach z trzciny cukrowej, że są zdecydowanie bardziej ekologiczne, niż innego rodzaju naczynia jednorazowe. Dlatego też wszystkie osoby, które interesują się przyszłością naszej planety.

Naczynia z trzciny cukrowej sposobem na wyróżnienie biznesu

Fakt, że naczynia z trzciny cukrowej są bardziej przyjazne dla środowiska, można wykorzystać w biznesie. Dzisiaj wiele osób ceni sobie postawę proekologiczną i są w stanie płacić więcej za produkty, które tak nie szkodzą środowisku.

Jeżeli w swoim lokalu gastronomicznym będziesz wykorzystywał naczynia z trzciny cukrowej, to koniecznie powiadom o tym swoich klientów. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, a to pozwoli Ci osiągnąć większe zyski.

Ogromny wybór ekologicznych produktów

Pojemniki z trzciny cukrowej dostępne są w różnych kształtach i o wielu pojemnościach. Tak naprawdę można podać na nich lub zapakować każde danie obiadowe, także zupę. Posiadamy pojemniki zamykane, trójdzielne oraz praktyczne talerze zarówno okrągłe jak i kwadratowe. Ogromny wybór jednorazowych naczyń sprawi, że każdy z pewnością znajdzie to czego szuka. 

Pojemniki z trzciny cukrowej wyróżniają się estetyką i dużym wachlarzem produktów. Ich biodegradowalność to kolejna zaleta, która jest istotna dla klientów i pracowników gastronomii. Naczynia te zdobywają coraz większą popularność, ponieważ są stosunkowo tanie, wytrzymałe i łatwe w przechowywaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych naczyń z pulpy trzciny cukrowej. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze.