lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemniki obiadowe trójdzielne z trzciny cukrowej 230x205 50szt
Kod: 30-081-0
20 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Ekologiczne pojemniki obiadowe. 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
Pojemniki obiadowe trójdzielne z trzciny cukrowej 230x205 50szt
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemniki obiadowe
Ekologiczny pojemnik obiadowy z trzciny cukrowej sprawdzi się niemal każdego dania obiadowego. Trójdzielne opakowanie pozwoli estetycznie ułożyć zamówiony posiłek. Każda komora ma inną wielkość, dzięki czemu pojemnik jest praktyczny, pojemny i wygodny w użyciu. Zamykana pokrywa z prostym zamykaniem zapewnia bezpieczeństwo transportu i zachowanie odpowiedniej temperatury. Dodatkowo pojemnik jest dostosowany do podgrzewania w mikrofalówce, co jest jego dużą zaletą. Co więcej, posiada atesty pozwalające na bezpośredni kontakt z żywnością.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Trójdzielny |
| Rodzaj zapięcia | Pojedyncze |
| Wymiary | |
| Długość | 230 mm |
| Szerokość | 205 mm |
| Wysokość | 72 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 50 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Box sałatkowy Kraft mały 153x120x65 50szt
Miska okrągła Pulpa 650ml Ø160mm 50szt
Miska Kraft 0% Plastic 500ml Ø150mm 50szt
Miska Kraft 500ml Ø120mm 50szt POTCART501C
sztuka 0.46 zł brutto
Kubełek do lodów 130ml papierowy z nadrukiem 25szt
sztuka 0.22 zł brutto
Pudełko Kurczak XXL z wkładką 220x120x110 100szt
Papierowe pudełko z okienkiem 220x90x50 300szt
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt
Kubełek do lodów biały Sweet Day 350ml Plastic Free 45szt
Miska Kraft 1000ml Ø149mm 50szt KR37670
sztuka 0.42 zł brutto
Miska kwadratowa Pulpa 710ml 50szt
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 230x205 50szt NOV
Dekiel Pet do miski okrągłej Pulpa 710-1200ml 125szt
Rolka termiczna 57mm/20m 10szt
Chusteczki uniwersalne Perfecto folia 150szt
Reklamówka na rolce 120szt
Ręczniki ZZ białe Perfecto Easy Open 22x23cm 150szt 3590711
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 2,94 zł
Patyczki Fingerfood Red Pearl 7cm 250szt 81006
Reklamówka na rolce 480szt
Talerz z trzciny cukrowej brązowy 7'' 18cm 50szt EKOP919
Pojemnik na sos Pulpa 60ml 100szt

























