lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemniki obiadowe półobiadu dwudzielne z trzciny cukrowej 50szt ODR
Kod: 30-095-3
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
Pojemniki obiadowe półobiadu dwudzielne z trzciny cukrowej 50szt ODR
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemniki obiadowe
Wygodny w użyciu pojemnik z trzciny cukrowej posiada dwie komory, które zapewnią estetyczny wygląd niemal każdej potrawy. Idealnie sprawdzi się do dań obiadowych. Dzielone opakowanie pozwoli osobno ułożyć surówkę, sos lub frytki, aby danie się nie mieszało i wyglądało apetycznie. Pojemnik posiada pokrywę z praktycznym zamknięciem, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie się pojemnika, na przykład podczas transportu. Biały pojemnik jest ekologiczny i bezpieczny w bezpośrednim kontakcie z żywnością.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | 2-dzielny |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 165 mm |
| Wysokość | 61 mm |
| Mikrofalówka | Max. 800W/2 min |
| Max. temp. | 90 st C/30 min |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 50 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 50szt Nov
Torby Bio Skrobia 25x45 I'm Bio Bag 50szt
Łyżeczki z drewna 11cm 100szt 84841
Kubek papierowy biały Plastic Free 180ml 100szt ODR
Słomki papierowe proste Stripes 100szt 87981
Talerz z trzciny cukrowej brązowy 7'' 18cm 50szt EKOP919
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 400ml 50szt
-
MateriałPapier
Patyczki Fingerfood Pick up 8,5cm 500szt 16784
Pojemnik na sos Pulpa 60ml 100szt
Serwetki PAPSTAR ażurowe 34cm 100szt 12457
Kubek papierowy biały Plastic Free 300ml 50szt Nov
REUSE Łopatka do lodów WPC 95mm 660szt
Serwetki PAPSTAR Czarny 40x40 50szt 10452
Noże transparentne Bittner 100 szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
Mieszadełka drewniane ODR 14cm 1000szt
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 50szt 9"
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy duży 26x26cm 50szt 10"
Mieszadełka drewniane 17,6cm 1000szt ODR/KR
Reklamówki LDPE 39x45 Owoce 10szt

























