lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8" 50szt
Kod: 30-080-5
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Pojemniki obiadowe
Ekologiczny pojemnik obiadowy z trzciny cukrowej sprawdzi się niemal każdego dania obiadowego. Trójdzielne opakowanie pozwoli estetycznie ułożyć zamówiony posiłek. Każda komora ma inną wielkość, dzięki czemu pojemnik jest praktyczny, pojemny i wygodny w użyciu. Zamykana pokrywa z prostym zamykaniem zapewnia bezpieczeństwo transportu i zachowanie odpowiedniej temperatury. Dodatkowo pojemnik jest dostosowany do podgrzewania w mikrofalówce, co jest jego dużą zaletą. Co więcej, posiada atesty pozwalające na bezpośredni kontakt z żywnością.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | 3-dzielny |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Mikrofalówka | Max. 800W/2 min |
| Max. temp. | 90 st C/30 min |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 50 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Widelczyki z drewna do ciasta 100szt 88336
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 125szt 1559091
Serwetki PAPSTAR ażurowe 32cm 100szt 12456
Serwetki PAPSTAR pod filiżankI 10cm 1000szt 12291
Słomki papierowe pakowane pojedynczo 100 szt 87514
Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 100ml 50szt Nov
Widelczyki do frytek z drewna 8,5cm 1000szt 18201
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Kubek papierowy Plastic Free Stempelki 200ml 75szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 100szt ODR
Mediclean 310 Sanit czyszczenie powierzchni sanitarnych 1L
Karton zapiekanka 10x35 500szt
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
Rolka termiczna 57mm/25m 10szt
Karton zapiekanka 10x50 500szt
Tacka papierowa M 180x120x45 100szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt


























