lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Reklamówki Bio Skrobia 28x48 Enjoy 50szt
Kod: 20-209-2
11 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Reklamówki bio, cena brutto za 50szt.
Opis
Bio torba
| Materiał | Skrobia kukurydziana, ziemniaczana, sojowa |
| Kolor | Zielony |
| Rzeczywisty wymiar siatki | 28+14x48 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Długość | 48 cm |
| Zakładki po bokach | 7+7 cm |
| Grubość | 18 mikronów |
| Wytrzymałość | 6 kg |
| Biodegradacja | Tak |
| Czas rozkładu | do 100 dni |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 10 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Reklamówki możesz używać do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a materiał z którego wykonano te torby biodegradowalne, jest przepuszczalny dla pary, dzięki czemu produkty spożywcze "oddychają". Reklamówki ze skrobi posiadają certyfikat "OK COMPOST Industrial", dzięki czemu wiesz, że są kompostowalne w warunkach przemysłowych. Wyrzucasz je po prostu do brązowego pojemnika na odpady BIO.
Zalecenia:
- Bio torby należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
- Torby biodegradowalne należy wyrzucać do brązowych kontenerów na biomasę, nie do żółtych na plastik.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz z trzciny cukrowej 32x26 cm 50 szt 12,5"
REUSE Widelec WPC PAPSTAR 50szt 45845
Słomki papierowe proste Stripes 100szt 87981
REUSE Łyżka WPC 100szt
Patyczki Fingerfood Pick up 8,5cm 500szt 16784
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 125szt
Serwetki PAPSTAR ażurowe 30cm 100szt 12263
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 6szt Piknik
Serwetki PAPSTAR ażurowe 34x26cm 100szt 12275
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 50szt Nov
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 125szt
Mieszadełka drewniane 17,8cm 1000szt ODR
Kala Power Shot Citrus Flower 600ml
Torba eko 8L Koła 1szt
Rękawice winylowe M niebieskie pudrowane 100szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-803 200ml 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
Zestaw sztućców nóż+widelec+serwetka biały
Fontanna tortowa 12cm 1szt
Świeczka cyferka nr 1
Worki 60l LD żółte SIP 25 szt

























