lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Kod: 51-519-1
6 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe z płaskim uchem. Cena brutto za opakowanie (50 toreb).
Opis
Torby papierowe PAPSTAR z płaskim uchem
Ekologiczna torba papierowa wykonana z brązowego papieru pakowego, z płaskim uchem. Produkt jest głęboki na 16 cm, szeroki na 32 cm, natomiast wysoki na 27 cm. Wytrzymałość materiału wynosi 70 gr./m2. Torba świetnie sprawdza się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych, jest bardzo trwała, wytrzymała oraz ekologiczna. Cena dotyczy 50 sztuk, zapakowanych w jedno opakowanie. W kartonie zbiorczym mieści się 5 takich opakowań.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Wytrzymałość materiału | 70 gr./m² |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 5 opakowań po 50 szt. (250 toreb) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe białe 270x150x90 1000szt TB-2
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/340 1szt
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Pojemnik trójdzielny do dań gorących COOK1250N3C 40szt
sztuka 0.66 zł brutto
Miseczki z drewna "łódka" 11x6,5 50 szt 84414
REUSE Nóż biały 100szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny MAP Colt 227/178/45DC 80szt
sztuka 0.36 zł brutto
Serwetki dwuwarstwowe szampan 33x33 250 szt
Taśma dwustronna Smart 25mmx10m 1szt
Rękawice nitrylowe XL bezpudrowe czarne 100 szt
Widelce z drewna KR 16 cm 100 szt

























