lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Kod: 51-510-1
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe. Cena brutto za 1 szt.
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Biała, gładka torba z uchwytem wykonanym ze skrętnego, wytrzymałego, papierowego sznurka. Szerokość torby wynosi 250 mm, głębokość 110 mm, natomiast wysokość 320 mm. Materiał z jakiego jest wykonana, jest ekologiczny, a jednocześnie wytrzymały (100gr./m2). Torby idealnie nadają się do przewożenia pojemników obiadowych. Cena zawiera jedną sztukę produktu, natomiast w opakowaniu zbiorczym mieści się 250 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 250 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Wytrzymałość materiału | 100 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/360 1szt
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/340 1szt
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe białe 270x150x90 1000szt TB-2
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Rękawice nitrylowe L bezpudrowe niebieskie 100 szt
Torba papierowa biała gładka 240/100/320 1szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 100szt ODR
REUSE Noże transparentne PAPSTAR 50szt 45728
Rolka termiczna 57mm/30m 10szt
REUSE Flaczarka 500ml 100szt
Kubek papierowy biały Plastic Free 180ml 50szt Nov
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt

























