lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Kod: 51-500
98 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torba na zakupy. Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa
Torby ekologiczne na zakupy, bez uchwytu Produkt ma głębokość 100 mm, szerokość 240 mm, natomiast wysokość 360 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Torba świetnie sprawdza się w cateringu, do przewożenia jedzenia serwowanego na wynos. Materiał z jakiego jest wykonana poddaje się recyklingowi. Cena dotyczy jednej torby. W opakowaniu zbiorczym mieści się 250 sztuk produktu.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Nie |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
|
Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta |
250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torby papierowe szare 270x120x50 1000szt TS-1
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Folia spożywcza 30cmx300m 1szt
Zmywak do teflonu 1 szt
Ręcznik papierowy Perfecto 120m 6 rolek 359012
Reklamówka BIS HDPE R4 25/5,5/45 200szt
Woreczki strunowe PE 200x250 100szt


























