lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Kod: 51-507
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Ekologiczna torba z uchwytem stworzonym z papierowego sznurka w tym samym kolorze, idealnie sprawdzająca się w cateringu. Szerokość produktu wynosi 305 mm, głębokość 170 mm, natomiast wysokość 425 mm. Materiał jest bardzo wytrzymały (90 gr./m2). Torby papierowe świetnie sprawdzają się w cateringu oraz innych dziedzinach w których produkty pakowane są na wynos. Cena dotyczy jednej torby. W kartonie zbiorczym mieści się 100 sztuk.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
Woreczki strunowe PE 230x320 100szt
Uchwyt na 2 kubki 10szt
Serwetki trójwarstwowe pistacja 33x33 20 szt
Rękawice lateksowe M pudrowane Santex 100szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Ręcznik Maxi 2100 celuloza biały dwuwarstwowy 100m 1szt
Wieczko czarne W12 90mm 100szt
Taśma opakowaniowa czarna 48x40 1szt



























