lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Kod: 51-519
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za opakowanie (50 toreb)
Opis
Torby papierowe PAPSTAR z płaskim uchem
Torba papierowa z płaskim uchem o wymiarach 27x32x17 cm oraz wytrzymałości 70 gr./m2. Produkt jest ekologiczny, poddawany recyklingowi po użyciu. Idealnie sprawdza się w cateringu, jak również w sklepach oraz innych dziedzinach, w którym towar podawany jest na wynos. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 50 toreb. W kartonie zbiorczym mieści się 8 opakowań.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wytrzymałość materiału | 70 gr./m² |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 8 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torba papierowa biała gładka 240/100/320 1szt
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/360 1szt
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Serwetki gastronomiczne A 15x15 białe 500szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Serwetki trójwarstwowe szare 33x33 20 szt
Torba papierowa brązowa gładka 180/80/225 1szt
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 500ml 25szt
sztuka 0.34 zł brutto
Wieczko W2/100C do pojemnika 150ml 50szt


























