lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Kod: 51-511
213 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Biała torba papierowa wykonana z ekologicznego materiału, jakim jest papier. Szerokość torby wynosi 305 mm, głębokość 170 mm, wysokość 340 mm, natomiast wytrzymałość materiału wynosi 100 gr./m2. Cena dotyczy jednej sztuki produktu. W kartonie zbiorczym znajduje się 100 torebek.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Wytrzymałość materiału | 100 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/360 1szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Serwetki kangurek ecru 50szt
Flaczarka 350ml głęboka 100szt
Słomki papierowe Shake kolorowe 100szt 45739
VOIGT AROMAT FLOWER VC-124 0,6L
Worki 35l czerwone SIP 25 szt
Pojemnik dwudzielny biały Huhtamaki 160szt
Asia Box kraft/biały 450ml 50szt
Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto


























