lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Kod: 51-606
2 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe do gastronomii. Cena brutto za 1000 szt.
Opis
Torby papierowe standardowe do piekarni i cukierni
Brązowa, papierowa torebka papierowa, która znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim w piekarniach oraz cukierniach. Długość opakowania wynosi 370 mm, szerokość 150 mm, natomiast fałda ma 90 mm. Maksymalna pojemność wynosi 3kg. Produkt jest całkowicie ekologiczny, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Cena dotyczy 1000 sztuk torebek, zapakowanych w jedno opakowanie.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | 370 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Fałda | 90 mm |
| Wytrzymałość materiału | 35 g/m2 |
| Pojemność | 3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1000 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (1000 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Pojemnik zamykany ALI10CPET 50szt
sztuka 0.63 zł brutto
Rolka termiczna 57mm/standard 10szt
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto
Widelec transparentny EXP 50szt
Folia spożywcza 45cmx200m 1szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
Reklamówka BIS HDPE R4 25/5,5/45 200szt


























