lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik prostokątny KP-802 150ml 100szt
Kod: 60-101
39 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemnik prostokątny
Prostokątny pojemnik wykonany z bezbarwnego polipropylenu. Posiada atesty stosowane w gastronomii, dlatego świetnie nadaje się do mrożenia, podgrzewania oraz przechowywania żywności. Pojemnik ma wymiary górne 108x80mmx34mm, oraz pojemność 150ml. Idealnie nadaje się dla wszelkiego rodzaju firm cateringowych. Cena zawiera 100 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym mieści się 10 opakowań, po 100 sztuk.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Długość górna | 108 mm |
| Szerokość górna | 80 mm |
| Szerokość dolna | 63 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 34 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 36 mm |
| Pojemność | 150 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 100 szt. (1000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorTransparentny
-
Ilość100 szt
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik prostokątny W1/059C 1000ml 50szt
sztuka 0.43 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8117C 450ml 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-818 750ml 50szt
sztuka 0.44 zł brutto
RESUE Pojemnik prostokątny KP-801125ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 30ml BT 100szt 3458
sztuka 0.07 zł brutto
Pojemnik prostokątny AL 250ml 100 szt
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7050C 50ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik prostokątny KP-823 2000ml 50szt
sztuka 0.76 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 100ml BT 100szt 3455
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS250C 100szt
sztuka 0.13 zł brutto
Przykrywka trójdzielna COVCOOK1250TP3C 20szt
REUSE Wieczko W2/017C do pojemników 250-500ml 50szt
Pojemnik okrągły bezbarwny W1/018 500ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
REUSE Wieczko P7100C do pojemników 7050C-7100C 100szt
Pojemnik okrągły TUS300C 100szt
sztuka 0.14 zł brutto
Torba eko 24L Piknik Rower 1szt
Folia spożywcza 30cmx300m 1szt
Sanit Shine pianka czyszcząco-odkamieniająca1L
Pucharek zamykany K-RO 250ml 50szt 45138
sztuka 0.26 zł brutto
Folia stretch Mini z rączką 1szt
Taśma 48x60Y bezbarwna Solvent Free 1szt
Wieczko do pojemnika K715 i K713 100szt
VOIGT DEZOPOL-MED COMPLEX VC-430 0,6L


























