lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik do sosów 100ml BT 100szt 3454
Kod: 60-180-1
105 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk.
Opis
Pojemnik do sosów
Bezbarwny pojemnik o średnicy 6,6cm oraz wysokości 4,8 cm. Wykonany z bardzo trwałego materiału jakim jest polipropylen. Świetnie nadaje się do wydawania sosów na wynos, ponieważ jego pojemność wynosi 100ml. Posiada również atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena zawiera 100 sztuk pojemników.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica | 6,6 cm |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Pojemność | 100 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Mrożenie | Tak, do -8ºC |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 100 szt. (2000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieSosy
-
KolorTransparentny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Lunch Box Mini 110x90x55 100szt 1059852
Pucharek bezbarwny 180ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Papierowe pudełko z okienkiem 230x150x50 100szt
sztuka 1.69 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7100C 100ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pucharek PR-250ml 100szt 9194
sztuka 0.13 zł brutto
Miska Kraft 750ml Ø149mm 50szt KR37669
sztuka 0.46 zł brutto
Miska Kraft 0% Plastic 750ml Ø150mm 50szt
Pojemnik papierowy Kraft Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Pojemnik papierowy biały Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Pojemnik okrągły 8001C 350ml 50szt
sztuka 0.19 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos K-705 50ml 100szt
sztuka 0.06 zł brutto
Pokrywka papierowa Ø115mm 50szt
REUSE Pojemnik do sosów 30ml BT 100szt 3457
sztuka 0.07 zł brutto
Miska Kraft 1000ml Ø149mm 50szt KR37670
sztuka 0.42 zł brutto
Pojemnik owalny 500ml PET 50szt 45133
sztuka 0.32 zł brutto
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt
Rękawice nitrylowe M bezpudrowe czarne 100 szt
Wkład do dyspensera16x20 200szt 5740
Burger Box XXL 14,5x14,5x10 75szt
Torba eko 10L Mini Folklor 1szt
Folia spożywcza 45cmx300m 1szt
Torba eko 10L Monsterka 1szt
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Serwetki PAPSTAR ażurowe 30cm 100szt 12263


























