lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik do sosów czarny 100ml BT 100szt 3455
Kod: 60-180-2
76 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk.
Opis
Pojemnik do sosów
Czarny pojemnik o pojemności 100 ml, przeznaczony do podawania sosów oraz innych produktów na wynos. Średnica produktu wynosi 6,6cm, a wysokość 4,8cm. Pojemnik może być używany w mikrofalówce. Posiada odpowiednie atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena zawiera 100 sztuk produktów.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Średnica | 6,6 cm |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Pojemność | 100 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Mrożenie | Tak, do -8ºC |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 100 szt. (2000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieSosy
-
KolorCzarny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt
Papierowe pudełko z okienkiem 220x90x50 100szt
sztuka 1.31 zł brutto
Wieczko 75mm do pojemnika 100ml do sosów pulpa 100szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 470ml Ø97mm 25szt KR
sztuka 0.66 zł brutto
Kurczak Box duży 220x120x75 100szt
Miska Kraft 500ml Ø120mm 50szt POTCART501C
sztuka 0.46 zł brutto
Pojemnik sałatkowy prostokątny 250ml PET 50szt 45145
sztuka 0.24 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
sztuka 0.08 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7050C 50ml 100szt
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 30ml BT 100szt 3458
sztuka 0.07 zł brutto
Pucharek PR-250ml 100szt 9194
sztuka 0.13 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos K-708 80ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik okrągły Dresing 50ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Dekiel Pet do miski Kraft Ø150mm 50szt
Pojemnik na tortillę TR02 50szt
sztuka 0.59 zł brutto
Sushi Box 21x16x4,5cm 40szt ABC 7521164
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
Rękawice nitrylowe M bezpudrowe niebieskie 100szt
Ścierka domowa Perfecto 10szt 459029
Folia spożywcza 30cmx300m 1szt
Talerz tektura 26cm 100szt
Tacka papierowa M 180x120x45 100szt
Pudełko średnie tortilla 210x95x30mm 100szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt


























