REUSE Pojemnik do sosów 50ml BT 100szt 3452
sztuka 0.07 zł brutto
Kod: 60-181-1
1136 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Wieczko do pojemników na sos BT. Wieczka z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk. Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4,60zł brutto.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Wieczko do pojemników do sosów BT o pojemności od 30 do 100ml. Średnica produktu wynosi 6,6cm, natomiast wysokość 0,7cm. Wieczko zostało wykonane z bezbarwnego polipropylenu. Posiada również atesty stosowane w gastronomii. Idealnie sprawdza się podczas wydawania sosów oraz innych produktów na wynos. Cena zawiera 100 sztuk.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Przeznaczenie | Pojemniki 30ml, 50ml, 80ml, 100 ml BT |
| Średnica | 6,6 cm |
| Wysokość | 0,7 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Mrożenie | Tak, do -8ºC |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 100 szt. (2000 wieczek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.21 zł brutto
sztuka 0.22 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.46 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto

check_circle
check_circle
