lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik na zupę Airpac 500ml 25szt
Kod: 34-293
417 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki na zupę z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 25 szt.
Opis
Miska na zupę
Nowa linia pojemników Aripac SOUP's wyróżnia się rewelacyjnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Żebrowany profil gwarantuje doskonałą przyczepność. Świetnie sprawdzają się do zgrzewania. Co więcej, są bezpieczne do użytku w mikrofalówce oraz można je układać w stosy. Wykonane z materiału z recyklingu - R-PP. Trwały materiał jakim jest spieniony polipropylen, gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie żywności przez zbyt szybką utratą ciepła. Ponadto atesty stosowane w gastronomii, poświadczają, że produkt może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju cateringach, w których posiłki transportowane są do klienta. Podana kwota wlicza 25 sztuk misek, bez przykrywek.
| Materiał | Recyklingowany XPP (EPP) - Spieniony Polipropylen |
| Przeznaczenie | Dania gotowe, dania obiadowe, zupy |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 115 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga sztuki | 13 g |
| Mikrofalówka | Tak |
| Zgrzewarka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 24 opakowania po 25 szt. (600 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (25 sztuk) |
Cena nie zawiera przykrywki. Odpowiednią przykrywkę znajdziesz w zakładce "Akcesoria".
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
-
PodzielnośćNiedzielone okrągłe
-
Ilość sztuk w opakowaniu25
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik okrągły 500ml czarny D-8118C 50szt
sztuka 0.22 zł brutto
Pojemnik papierowy kraft na zupę 375ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.43 zł brutto
Wieczko do pojemnika 5H 400szt
12FL Wieczko/FC12/FC24mlecznomat 50szt
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Miska Eps 460 ml 29szt
REUSE Wieczko PRE125CV8C do pojemnika PRE125 50szt
Przykrywka do flaczarki do zgrzewu 500ml COVB500 100szt
Miska kwadratowa Pulpa 470ml 50szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 500ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.50 zł brutto
REUSE Pojemnik PG55 bezbarwny okrągły gruby z plombą 500ml 400szt
sztuka 0.53 zł brutto
Pojemnik papierowy Kraft Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8117C 450ml 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły PRE125 500ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
Pokrywka papierowa Ø115mm 50szt
Reklamówka BIS HDPE R3 23/5/38 200szt
FC20 Pojemnik styropianowy 570ml 25szt
Ręcznik 2050 celuloza biały dwuwarstwowy 50m 1szt
REUSE Łyżki transparentne PAPSTAR 50szt 45730
Serwetki PAPSTAR Tropic 3W 33x33 20szt 88246
Pojemnik papierowy biały na zupę 375ml Ø115mm 50szt ODR
sztuka 0.25 zł brutto
Świeczka cyferka nr 0




























